Lista ocen Renault Espace III Van (48) - Całokształt

Na liście zabraknie 44 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~alistar@laposte.net
Van 2.2 12V TD 113KM 83kW
Espace IV to zdecydowanie najlepsze moje auto jakim jezdzilem (zastapil mi nowe Toledo). Idealne auto na 5osobowa rodzine ze sporymi bagazami. Jestem pod wrazeniem silnika - poprzedni samochod byl na traktorze TDI a diezel od Reno jesli chodzi o wibracje i halas to chodzi jak benzyna.
~comerc
Van 2.0 115KM 85kW
Auto wygodne, przestronne, jeżdzi pomimo usterek. MINUSY, to upierdliwość pod każdym względem, od elektroniki, po jakość wykonania. ciągle coś nie działa. Ciągle coś jest do zrobienia. Ciągle kasy się dokłada. Mając porównanie z innymi autami, takiej skarbonki jeszcze nie miałem.
~bynio
Van 2.2 12V TD 113KM 83kW
autko jak marzenie ,mam je 2lata i nie obylo sie bez usterek ale pokarzcie mi bez awaryjne auto, co tylko jezdzi bez dokladania .Pierwszy raz ja siadlem za kierownica to mialem wrazenie ze lece samolotem.Zrobilem tym autem 50 tys i jestem bardzo z niego zadowolony
~"reno" super wóz ;)
Van 2.2 12V TD 113KM 83kW
ładny ale porównał bym go do Peugota 206 mojej żony mały przebieg a mnustwo awari, ręce opadają musze go sprzedać, kupiłem nowego i tak dostałem w klapy, za tą kase co ładuje w serwis mógłbym kupić A-klase na raty dla córki, a to nie koniec...!!!
~szmidt.robert@op.pl
Van 2.2 12V TD 113KM 83kW
przez ostatnie 10lat jezdzilem vanami roznych marek zawsze tych najdrozszych majac nadzieje ze beda to auta najlepsze -tak jednak nie bylo.Renault espace jest jedynym autem ktore daje mi pelna satysfakcje z jazdy-w szczegolnosci na bardzo dlugich odcinkach
~Sławek
Van 3.0 V6 24V 190KM 140kW
Myślę że jest to bardzo udany samochodzik faktem jest żę cena jest wysoka i mogli by się pokusić o lepsze materiały w wewnątrz i poprawić kompetencie mechaników w SERVISACH. A byłbym zapomniał przednie siedzenia niemają podparcia tylko to mnie denerwowało.
~leopold stawarz figaro@zawiercie.net.pl
Van 2.0 115KM 85kW
kupiłem auto używane nie sprawdzone z cofniętym licznikiem chcę się go pozbyć auto ma 6lat i jest wrakiem pięknie wygloądającym brak obrotomierza mało kto podejmuje się naprawy tych aut spodziewałem się czegoś lepszego po tak młodym aucie (5lat przy zakupie)
~prospro@home.pl
Van 2.0 115KM 85kW
Znakomity w dłuższe trasy, można wszystko przewieźć, poczucie jazdy luksusowym pojazdem, stosunkowo oszczędny silnik (poprzedni amerykański Mercury potrafił palić 16 l w mieście. Znakomita automatyczna skrzynia- wygoda. Świetne wyposażenie.
~darek slask
Van 2.0 115KM 85kW
najgorsze auto z kilkunastu jakie mialem (posiadalismy 2 sztuki kupione jako nowe w kraju)ciagle pasmo usterek wlacznie z pekaniem sprezyn i ...urywajacym sie silnikiem -jak na auto za 120 000 to po prostu skandal typowe reno dobre poki nowe a pozniej zlom

Usterki Renault Espace III

Renault Espace III – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~Paweł
Van 2.0 i 16V 140KM 103kW
dobre auto dla dużej rodziny mimo małego silnika radzi siobie doskonale niestety trochę nim buja. Został sprowadzony w połowie grudnia z Holandi to nie je samochód dla mnie dlatego go sprzedaję.
Renault Espace III Van