Lista ocen Renault Espace III Van (48) - Całokształt

Na liście zabraknie 44 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~pinokio
Van 2.0 115KM 85kW
Sama jazda tym samochodem to bajka, nie ma chyba lepszego,ale awaryjność i niezawodność szkoda gadać, chyba, że miałem pecha i trafiłem taki egzemplarz. Ja w każdym razie narazie wyleczyłem się z Renaulta
~r34d0nly
Van 2.0 i 16V 140KM 103kW
Super auto rodzinne. Jedyne czego mi w nim brakuje to pasów przymocowanych do foteli, które są w nowszej wersji. Powoduje to, że nie można jeździć tyłem do kierunku jazdy.
~panda00@interia.pl
Van 3.0 168KM 124kW
poszukuje piota do radia do tego modelu renault espace 3 litry automat oraz instrukcji obsługi oferty kierowac na emaila krzysio39@tlen.pl tak w ogóle to autko extra jazda nim to relax
~kamsky
Van 3.0 168KM 124kW
auto ma prawie 300 000 z czego ja w ciagu 2 lat przejechalem 120 000 kilka przykrych niespodzianek nia jest w stanie zniechecic mnie do niego ten autobus to po prostu ODJAZD !
~Kamil neo210387@wp.pl
Van 2.2 12V TD 113KM 83kW
Espace...ten samochod naprawde zasluguje na pochwale,mimo wsojej ceny zadowoli najbardziej wymagajacych. Atuty: przestrzen, moc, wygoda ect Wady: cena :( . Idealny na dlugie podruze
~http://taximikolajki.pl/
Van 2.0 i 16V 140KM 103kW
Jeżdz nim na taxi w Mikołajkach. Koledzy odradzali,ale sorry :) Sharany wciąga nosem jeśli chodzi o wygądę i komfort zawieszenia. http://taximikolajki.pl/
~maras_W-wo
Van 3.0 V6 24V 190KM 140kW
Cud Bryka :) znajdz dobry zadbany egzemplaz to sie zakochasz:) Ja uwazam ze najleprze w tym samochodzie jest silnik... Porshe... Pfu pfu aby nie zapeszyc:)
~Mariusz
Van 2.2 12V TD 113KM 83kW
ogólnie ,jeżeli ktoś potrzebuje dużego vana to nie ma lepszego.polecam auto z max wyposażeniem,jest tam mase rzeczy które potrafią naprawde cieszyć!
~Adam - Szczecin
Van 2.0 i 16V 140KM 103kW
kupiłem to auto jako drugie do domu - dla żony tzw. rodzinne. Zastanawiałem się między Renault a Chryslerem, dzis wybrałbym na pewno Chryslera.
~Sawoj
Van 1.9 dTi 98KM 72kW
Jestem bardzo zadowolony z tego auta, przewożę nim ludzi, towar różnego rodzaju, montaż i demontaż tylnych siedzeń to chwila.
Renault Espace III Van