Lista ocen Renault Espace IV Van (70) - Bezawaryjność (drobiazgi)

Na liście zabraknie 47 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~maciocha@interia.pl
Van 2.0 dCi FAP 175KM 129kW
Bez problemów do tej pory- brak już problemów \"wieku dziecięcego\" nie przypominam sobie niczego ważniejszego, przy mrozach szklany dach nieco trzeszczy.
~sp-yay@go2.pl
Van 2.0 i 16V Turbo 170KM 125kW
jezdziłem w Audi A8...jest lepiej w BMW 335D też niezgożej, tu jest OK ale trzeba być tolerancyjnym jak kościół uczy:) generalnie bez większych kłopotów
~Emspace
Van 2.0 dCi FAP 175KM 129kW
Padł czujnik cofania i czujnik temperatury spalin. Bzdety do usuniacia w 30 minut pod blokiem i nismim kosztem.
~RENOfan
Van 2.0 i 16V 140KM 103kW
Pedał sprzęgła czasami w zimę popiskuje przy wciskaniu, padło mi radio, w jednej karcie popsuł się przycisk otwierający auto
~RENOfan
Van 2.0 i 16V 140KM 103kW
~lewstan
Van 2.2 dCi 150KM 110kW
Jest dobrze.Autko raz mnie zawiodło ponieważ zaśniedział czujnik położenia wału.Gdyby nie to jest idealnie
~Darek
Van 1.9 dCi 120KM 88kW
elektronika ok układ jezdny - ok ceny nie są aż takie straszne pojawiły się też problemy z kartą do zapalania
~sp-yay@go2.pl
Van 2.0 i 16V Turbo 170KM 125kW
na razie nic, ale czytając komentarze kolegów....to chyba morze kłopotów przedemną..:)...oby tak nie było! strach myśleć
~albert
Van 2.0 dCi 150KM 110kW
nic uciązliwego czy razącego by zostało w pamięci ale i oczekiwania nie były wysokie
~Ślimak
Van 2.0 i 16V Turbo 170KM 125kW
W zasadzie brak usterek, oprócz czujników powietrza w kołach które maja żywot ok7-8lat
Renault Espace IV Van