Lista ocen Renault Espace IV Van (70) - Bezawaryjność (drobiazgi)

Na liście zabraknie 47 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Maciej
Van 2.0 i 16V Turbo 170KM 125kW
Po prostu auto kompletnie nie poskładane!!! Plastiki po 10tys km zaczęly skrzypieć jak w 20letnim maluchu Do tego dokłada się kompletnie bezradny serwis (Kiljańczyk) który radzi !! słuchać głośno muzyki Ciągła wymiana klocków (co 15-20tys i tarcz co 30 tys
~Fan Espace
Van 2.0 i 16V 140KM 103kW
Zrobiłem już tym autem 125 000 km w sumie mój ma już nalatane ponad 230 000km, raz wymieniłem drążki kierownicze i łączniki stabilizatorów, klocki hamulcowe przód tył jedną żarówkę, zero problemów z elektroniką
~Wład
Van 2.2 dCi 150KM 110kW
wiecznie zapychający się zawór EGR. Można samemu wyczyścić, albo zablokować i będzie spokój, choć niby nieekologicznie, przepalające się non stop światła pozycyjne przednie, małe problemy z ogrzewaniem. Ograniczniki drzwi.
~Artur
Van 2.2 dCi 150KM 110kW
Przy 165.000 km zmienilem wszystkie oleje, przekaznik wspomagania spzregla, kolo pasowe+paski i rolki, a potem w Polsce koncowke drazka i oslone przegubu polosi napedowej. Zadnych "piredol" nie mialem.
~Piotr
Van 2.0 i 16V Turbo 170KM 125kW
na razie nic ale miałem Lagunę więc coś na pewno się pojawi w swoim czasie. Alarm montowali w lecie "na ciepło" więc może nie pourywali plastikowych zaczepów tapicerki i nie będzie trzeszczeć.
~Luk_ns
Van 2.0 dCi 150KM 110kW
Nie miałem jeszcze problemów. Auto ma rok i jedyne co wysiadło to jeden czujnik cofania. Z serwisu dowiedziałem się że w Austrii na gwarancji miał wymieniony kompresor klimatyzacji.
~irek
Van 2.0 dCi 150KM 110kW
na razie chociaż poprzedni model który jeszcze mam jest prawi nie zawodny piszę prawie bo gumy od zawieszenia trzeba często wymieniać ale taki urok polskich dróg
~D. O.
Van 1.9 dCi 120KM 88kW
Ciągle coś. Tu klima, tu chamulce, tu coś puka w zawieszeniu, tu coś piszczy w przekładni. Nie było miesiąca a czasem i tygodnia żeby coś się nie posypało.
~Paweł
Van 2.0 dCi FAP 175KM 129kW
Zaciski tył, na szczęście pasują od LagunyII jak i wiele elementów w E IV. Drgający daszek licznika troszkę wku.. denerwuje, ale jest na to sposób.
~Tadeusz
Van 1.9 dCi 120KM 88kW
Poważnych usterek brak. Zepsuł się czujnik powietrza w kole. Wymian grosze. Reszta to części eksploatacyjne. tanie dostęne od ręki i to od różnych producentów.
Renault Espace IV Van