Lista ocen Renault Express (19) - Wyciszenie

~m.raf@wp.pl rafał
Furgon 1.4 58KM 43kW
do 90 km/h jest tak jak w innych autach w sumie nieźle. w okolicy 100km/h silnik uciązliwie zaczyna buczeć ale o wyżej 110 nadzwyczaj się uspokaja i dochodzą tyko szymy karoserii. W porównaniu do innych aut z tego okresu mój ma doskonałe wygłuszenie wnętrza przedziału towarowego: płyty drewniane obite wykładziną a podłoga na piance wygłuszającej,płycie drewnianej i na to połozona jest wykładzina gumowa.
~Krzysztof z Dobrej
Renault Express II
VAN 1.3 TCe 102KM 75kW
Samochodami premium nie jeżdżę , ale jak na auto dostawcze jest ok. Miałem okazję jechać do Mirosławca po autostradzie i nic nie zauważyłem . Fakt , że to nowy samochód i nie chciałem piłować silnika . Trochę głośniej jest po zamontowaniu relingów i bagażnika , ale to w końcu auto użytkowe .
~Maciej
Renault Express II
VAN 1.3 TCe 102KM 75kW
Jak na auto dostawcze powyżej 100km/h słychać szum powietrza. Nie przeszkadza to podczas jazdy. Do 140 km/.h jest jak najbardziej ok jak na taką klasę samochodu. Czytałem wiele opinii, że jest głośno - wcale nie, słychać szumy ale ich poziom jest akceptowalny. Nie przeszkadza.
~ptica1956@wp.pl
Furgon 1.9 D 64KM 47kW
jak to w dislu ,ale troche wykladziny ,butapren ,klejenie plus radio i nie jest zle,a jeszcze lepiej jak masz komplet osob lub 400 kg
~raafiii
Furgon 1.2 55KM 40kW
Dość głośny odgłos silnika powyżej 90 km/h z czesci ładunkowej dochodzi cała symfonia odgłosów.
~Firma "FEBEX" Szczekocki Michał
Furgon 1.9 D 64KM 47kW
Jest głośno ale nie najgorzej, poprostu auto dostawcze projektowane w 80-ch latach
~bazyltatoo@wp.pl
Furgon 1.4 58KM 43kW
w koncu to ciezarowka :) nie mam w srodku blach, wiec jest dobrze
~dziadowóz
Furgon 1.2 55KM 40kW
silnik cichutki, po większym przebiegu (i jazdą autostradą A4) buda się rozklekotała
~holi
Furgon 1.6 D 54KM 40kW
jak to w dieslu silnik słychać wyraźnie

Usterki Renault Express

Renault Express – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~www.kgrzeda@wp.pl
Furgon 1.4 58KM 43kW
dobrze jesli jest to wersja osobowa.
Renault Express