Oceny Renault Grand Scenic II Grand Scenic 1.6 dCi S&S eco2 130KM 96kW 2011-2011

Renault Grand Scenic II Grand Scenic 1.6 dCi S&S eco2 130KM 96kW 2011-2011 - Oceń swoje auto
Pozytywne zaskoczenie
Uciążliwe usterki

Najnowsze oceny Renault Grand Scenic II Grand Scenic 1.6 dCi S&S eco2 130KM 96kW 2011-2011

~kamp
Grand Scenic 1.6 dCi S&S eco2 130KM 96kW
Wygodny, przestronny, tani, dynamiczny, bezawaryjny. Naprawdę miło się nim poruszać. Do tego ma wszystko, czego potrzebuję: bluetooth, nawigacja, 7 foteli, szyberdach z panoramą itd. Wyposażenie choć bardzo przemyślane, pod względem jakości materiałów, metod montażu, spasowania... No na pewno nie jest to jakość Audi czy BMW. To czuć. Ale też widać po kosztach. Kupiłem bardzo przyjemne i wygodne 5-letnie auto z niskim prawdziwym przebiegiem za...
~Sławek
Grand Scenic 1.6 dCi S&S eco2 130KM 96kW
Poza S&S, który jest upierdliwy [ dla mnie nie ma racji bytu jest wyłączany zaraz po starcie, w korkach - klimatyzacja, nawiew OFF - jedyny PLUS jak zgaśnie to szybko zapali silnik to co komu wygodniej, ale akumulator dostaje od S&S nieźle po ... Zatem zwyczajnie OFF]. Ogólnie jestem zadowolony ... Renault Grand Scenic model III wyszedł już 2009 roku a silnik 1.6dCi w wrzesień, październik 2011
~Marcin
Grand Scenic 1.6 dCi S&S eco2 130KM 96kW
To mój trzeci Scenic i im dalej w las tym większe przywiązanie i zaufanie do tego modelu
~Marcin
Grand Scenic 1.6 dCi S&S eco2 130KM 96kW
Bardzo fajne autko zarówno rodzinne. Dużo schowków i możliwości aranżacji wnętrza. Używam go w dużej mierze do wyjazdów służbowych i uważam, że komfort podróżowania jest doskonały.
~Bartek
Grand Scenic 1.6 dCi S&S eco2 130KM 96kW
Minimalne przy 85kmh na 6 biegu 3,2 l,przy 120kmh od 4,4 do 5,3 jak na razie.Robię raz w tygodniu holandię przy tej prędkości z 4 osobami i bagażami.Ogólnie przy mojej nodze srednio 4,6 na 100km (Łatwość utrzymania (pod względem kosztów) )
~mpa
Renault Grand Scenic II Grand Scenic