Lista ocen Renault Kadjar Crossover (71) - Łatwość utrzymania (pod względem kosztów)

Na liście zabraknie 45 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~fooxtom
Crossover 1.2 Energy TCe 130KM 96kW
Serwis Renault jest naprawdę przyzwoity i koszty nie drenują kieszeni. Pakiet przeglądów wliczony w cenę to dodatkowy atut. Zaniża nieco spalanie (dość wysokie jak na tak mały silnik) - ale widziały gały co brały (myślę że 1.6 to lepsza opcja)
~Tomasz
Crossover 1.2 Energy TCe 130KM 96kW
Auto i tanie w zakupie i utrzymaniu, ASO Renault ma super ceny i fajne promocje na zakup kilkuletnich pakietów serwisowych. Nie ma w ASO problemu z dostarczeniem im samemu części o ile ma się oryginały, także nie ma oszustwa.
~reepo
Crossover 1.6 TCe Energy 163KM 120kW
z czystym sumieniem doskonale. w trasie przy 110 km/h pali mniej niż 7 litrow. mozna jechać 90-100 km/h i spala 5.5 litra... wiadomo ze jak dusimy no to szarpnie więcej. ale średnio spala 7-7,5 litra. jak diesel.
~Wojtek
Crossover 1.5 dCi 110KM 81kW
Ubezpieczenie w dobrej cenie ze względu na małą pojemność skokową. Spalanie w okolicach 7l/100km (głównie miasto) akceptowalne, mimo, że komputer pokazuje ok. 6,3l/100km. Ceny serwisu ASO również dość dobre.
~Wojtas098
Crossover 1.2 Energy TCe 130KM 96kW
samochód pali niemal dwa razy tyle co podaje producent średnie spalanie tego pojazdu to 10-11 l/100km tyle palio mi A6 C6 2.4 V6, to akurat jest całkowita porażka tym bardziej kiedy rocznie robisz 40000 km
~andrzej
Crossover 1.2 Energy TCe 130KM 96kW
Na razie ponoszę jedynie koszty paliwa, a te są do zaakceptowania bez trudu, choć do "normowego" zużycia ciężko jest dojść. Ale sprawdziłem - daje się w sprzyjających warunkach.
~Janek
Crossover 1.2 Energy TCe 130KM 96kW
Na razie bez uwag, ale silnik 1,2 nie pali w mieście mniej niż 1,6dm3 lub nawet 2,0dm3 - ten "downsajzing" to wg mnie ściema - tylko na ulotkach producentów wygląda to dobrze.
~wilkp
Crossover 1.5 dCi 110KM 81kW
Nieźle- mało spala, ale co z tego, skoro to słaby klekot- prędzej, czy później koszt serwisu zbalansuje oszczędności, tym bardziej, że, aby nim jechać, trzeba cisnąć
~Michu
Crossover 1.2 Energy TCe 130KM 96kW
Zużycie paliwa nie powala, ale przy tej masie i mocy silnika nie da się jeździć za darmo, jak to niektórzy dowodzą w imię tezy: "moje auto jest najmojsze":)
~Kamil
Crossover 1.6 dCi 130KM 96kW
To autko na prawdę pali niewiele. Nie ma sensu używania trybu "Eco". Różnica w spalaniu jest niewielka (ok. 0,5 L) a przyjemność z jazdy zupełnie inna.
Renault Kadjar Crossover