Lista ocen Renault Kadjar Crossover (78) - Skrzynia biegów

Na liście zabraknie 38 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Wojtek
Crossover 1.5 dCi 110KM 81kW
Nie mam uwag. Nie haczy, przełożenia wchodzą bez problemów. Szósty bieg tylko po prostej lub z górki. Wynika to jednak z niezbyt mocnego silnika.
~piotr
Crossover 1.2 Energy TCe 130KM 96kW
Nie do końca rozumiem tą złą ocenę skrzyni biegów. Wg mnie chodzi absolutnie normalnie, nie gorzej niż w innych autach jakie miałem do tej pory.
~Jb
Crossover 1.2 Energy TCe 130KM 96kW
6 - biegów i proponowane przez system zmiany biegów przy obrotach 2,5 tys. to trochę "wachlowania", można rozważyć skrzynię automatyczną.
~Paul100
Crossover 1.6 dCi 130KM 96kW
Nigdy w Renault nie miałem tak dobrze pracującej skrzyni - myślę że to pożyczka z Nissana i tak precyzyjnie po japońsku pracuje - brawo!
~WALDEMAR
Crossover 1.6 dCi 130KM 96kW
Bardzo nieprecyzyjna, stuki przy zmianie biegów, długie przełożenia tzn. trzeba bardzo "machać" dźwignią zmiany biegów
~Jureczek
Crossover 1.6 TCe Energy 163KM 120kW
Po prostu daje radę przy tych gabarytach mało pali . Jedynie układ start stop wyłącz silnik po ostrej jeździe a to nie jest madre
~reepo
Crossover 1.6 TCe Energy 163KM 120kW
haczy drugi bieg. nie ma dramatu, ale haczy. duży minus za brak możliwości połączenia tego silnika z automatem
~Ziutek
Crossover 1.2 Energy TCe 130KM 96kW
precyzyjna z pełną synchronizacją, wyraźnie wyczuwalna zmiana biegu w każdym położeniu. Brak zbędnego luzu na dźwigni zmiany biegów
~radmin
Crossover 1.2 Energy TCe 130KM 96kW
Specyficzne przejscie z 1/2. Na poczatku troche irytujace ale po jakims czasie mozna wyczuc. Poza tym dosc precyzyjna.
~yukisan
Crossover 1.2 Energy TCe 130KM 96kW
Mogłoby być ciutkę lepiej. Może mam jeszcze nawyki z poprzednika. Okaże się po kilku miesiącach jazdy.
Renault Kadjar Crossover