Lista ocen Renault Kadjar (64) - Bezawaryjność (poważne usterki)

Na liście zabraknie 89 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~KermitFrog
Crossover 1.2 Energy TCe 130KM 96kW
Liczne wady powłoki lakierniczej. W wielu miejscach samochodu można zauważyć coś jakby piasek, który dostał się podczas lakierowania. Odprysk lakieru w miejscu łączenia zderzaka z karoseria zauważony niestety dopiero kilka godzin po odbiorze samochodu. Przeciekająca szyba przednia. Serwis musiał ja zdemontować i na nowo osadzić, gdyż fabryka niedokładnie przygotowała podkład pod uszczelkę tejże szyby. System Rlink, który sadzi błąd...
~Krzysztof
Crossover 1.2 Energy TCe 130KM 96kW
Trzeba było wymienić przed terminem napinacz rozrządu, padła pompa paliwowa, zwariował system podawania paliwa - konieczna była aktualizacja oprogramowania komputera pokładowego. Przy większych prędkościach hałasuje jakaś osłona pod podłogą - serwis nie może sobie poradzić z tym od 3 lat. Samochód serwisowany w ASO.
~telgan
Crossover 1.2 Energy TCe 130KM 96kW
1.po 1000 km wymiana skrzyni biegów (serwis po konsultacji z Renault Francja) powodem było wycie skrzyni 2.wymiana pasa bezpieczeństwa od strony kierowcy - nie zwijał sie 3.wentylator nawiewu na 2 prędkości gwiźdze 4.yświetlacz wielofunkcyjny nie wyświetlał wszystkich informacji
~Lord Vader
Crossover Facelifting 1.3 TCe 140 FAP 140KM 103kW
Na razie nic ale i przebieg nie jest duży. Oby Kadjar jak najdłużej działał bezawaryjnie bo auto kupione na kilka ładnych lat. A jak coś ma się wydarzyć to niech stanie się w trakcie 5 - letniej gwarancji. Ale tego nigdy się nie wie.
~Jb
Crossover 1.2 Energy TCe 130KM 96kW
j.w. W moich "francuzach" właściwie nie zdarzały się, to raczej była seria drobiazgów (które potrafią denerwować). Jeśli chodzi o mojego Kadjara - to cała droga przed nim. Jeśli się coś pojawi - napiszę
~Dedik
Crossover 1.6 dCi 130KM 96kW
problem z lusterkami, albo się nie składają albo nie rozkładają, ASO nie wie co z tym zrobić. w ciągu roku straciłem 2 razy szybę przednią, nie wiem czy pech, czy taki specyficzny kąt ustawienia szyby
~Blackfish
Crossover 1.2 Energy TCe 130KM 96kW
Wyciek z uszczelniacza rozrządu traktują jak poważną usterkę po kilku tysiącach km. Najfajniejszy jest serwis: "Panie Espace to dopiero ciekną !" Ręce opadają.
~Ostatni raz kupiłem Renault
Crossover 1.2 Energy TCe 130KM 96kW
Ten samochód to porażka. Pierwszy raz do serwisu na lawecie wrócił po przejechaniu 300 km. Drugi po przejechaniu 1750km. Porządna chińska robota,
~Jarek
Crossover 1.6 dCi 130KM 96kW
Przy 100tys.km padł jakiś elektrozawór czy coś takiego. Mimo to auto jechało. Obyło się bez lawety. 5 stówek w plecy.
~Niegdysiejszy sceptyk
Crossover Facelifting 1.3 TCe 140 FAP 140KM 103kW
Poki co zadnych, przy odrobinie szczescia moze wybuchnie- bedzie preteskt by kupic nowe auto, z ulga wroce do peugeota.