Lista ocen Renault Kadjar (88) - Ergonomia

Na liście zabraknie 65 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Tomasz
Crossover 1.2 Energy TCe 130KM 96kW
Auto bardzo przestronne, dużo większy od nissana, czy kolegów od KIA i HYUNDAYA, jak to w wysokich autach, niestety dość krótki i mało ustawny bagażnik, ale nie jest najgorzej. Co do trzasków z filmów testerów na YT, nie zauważyłem.O ile ktoś nie szarpie autem jak wariat, ciężko coś zauważyć skrzypiącego.
~wilkp
Crossover 1.5 dCi 110KM 81kW
Nieporozumienie- np sterowanie multimediami spoza koła kierownicy- kto układał tam funkcje i przyciski? Jak brakowało miejsca na kierownicy, to trzeba było tempomat wyrzucić na joystick, a nie multimedia, zwłaszcza, że sama aktywacja tempomatu jest na tunelu, a obsługa z kierownicy- co to za pomysł??
~M.
Crossover 1.2 Energy TCe 130KM 96kW
Wszystko pod ręką i jest ok. Opanowanie gadżetów wymaga czasu i w drodze może być niebezpieczne. Gdy już znamy wszystko na pamięć jest bardzo dobrze. Wyświetlacz głównie dotykowy, ale można wszystko obsłużyć głosowo - nie mogą się przy tym śmiać ani dzieci, ani żona - co bywa trudne ;)
~Janek
Crossover 1.2 Energy TCe 130KM 96kW
W zasadzie ok. Akurat mi nie przypadły do gustu zegary kierowcy, ale można wytrzymać. Natomiast łączenie telefonu w BT wymaga pracy od Renault - bo to się raz łączy raz nie, a najśmieszniejsze jest to, że głośność zestawu BT trzeba po każdym wyłączeniu samochodu ustawiać od nowa...
~Andrew
Crossover Facelifting 1.3 TCe 140 FAP 140KM 103kW
Kiepskiej jakości fotele, gąbczaste, dobrze wyglądają tylko z zewnątrz. Mają niewystarczającą regulację, brak skutecznego podparcia lędźwi. Dziwne umiejscowienie ogrzewania foteli i włącznika tempomatu. Za wysoko jest umieszczony podłokietnik z przodu.
~Slawko
Crossover 1.6 dCi 130KM 96kW
Świetny podłokietnik oraz świetne fotele. Moja żona ma 160 a ja 180 i oboje możemy śmiało dostosować siedzenie do swojego wzrostu. Brakuje mi tylko możliwości dokupienia elektrycznego fotela z pamięcią ustawienia. Ale to nie marka premium przecież.
~mjerman
Crossover 1.6 dCi 130KM 96kW
Auto obsługuje sie banalnie prosto. Wszystko jest na miejscu. Kierownica mała miła w dotyku z wszystkimi potrzebnymi funkcjami pod palcem. Widoczność na boki i do przodu 6. Trochę gorzej jest do tyłu ale duże lusterka i czujniki robią robotę.
~Paweel K
Crossover 1.6 dCi 130KM 96kW
Fotele wygodne. wszytko pod ręką. Panel nawigacji bardzo dobry. Drobne uwagi do przycisków na kierownicy (i ich funkcji) i przełączania multimediów. poza tym ok. Dla kogoś kto jeździ po autostradach dziwne umiejscowienie tempomatu. ale da się przyzwyczaić.
~Szymon
Crossover 1.2 Energy TCe 130KM 96kW
Przesiadłem się ze Scenica II. Niestety Kadjar nie jest tak funkcjonalny. Schowek przed pasażerem z przodu to twardy plastik bez żadnej maty w środku. To samo miejsce w podłokietniku. Kieszenie w drzwiach tylko symboliczne.
~piotr
Crossover 1.2 Energy TCe 130KM 96kW
Najgłębszy schowek w podłokietniku jaki widziałem w życiu :) można tam chyba zmieścić całą butelkę 1,5 l. Poza tym podłokietnik składa się z jeszcze jednego małego schowka. Wszystkie najważniejsze funkcje dostępne w zasięgu ręki.