Lista ocen Renault Kangoo II (27) - Bezawaryjność (drobiazgi)

Na liście zabraknie 22 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~adam
Mikrovan 1.5 dCi 105KM 77kW
wymieniłem przełącznik kierunkowskazów - allegro 250zł, żarówki to częsta przypadłość, coś się leje z klimy na dywanik kierowcy, pewnie zapchany wężyk odpływu, wentylator nastawiony na grzanie coś iskrzy zimą ? (styki wilgotne ? ) latem mam spokój styki wysychają, spasowanie elementów plastikowych we wnętrzu nie za dobre. Po wymianie przełącznika kierunkowskazów plastiki już nie trzymają i się rozchodzą na łączeniach. Tyle z usterek jakie mnie...
~Robert
Mikrovan 1.5 dCi 110KM 81kW
Co pół roku przepaliła się jakaś żaróweczka, ale koszt wymiany był śmieszny. Wymiana halogenu trwa 1min, bo wszystko jest na wierzchu i dostępne, nie potrzeba nawet śrubokręta. 1 raz poluzował się wąż odwadniający od klimy i woda ciekła do wnętrza kabiny - koszt usunięcia usterki wyniósł 40zł.
~Darek
Express 1.5 dCi 85KM 63kW
Tylko drobne usterki: przełącznik kierunkowskazów po 100 tys., wypalone gniazda świateł do tablicy rejestracyjnej z bezpiecznikiem(uwaga-bezpiecznik pod maską pod komputerem, wymiana czasochłonna), pierwsze oryginalne klocki mało wytrzymałe 50-60 tys, następne zamienniki wytrzymują 100 tys.,
~Wojtek.
Mikrovan 1.5 dCi 105KM 77kW
Wymieniłem już 6 żarówek świateł mijania, 3 od podświetlenia tablicy. Ciągle piszczy wentylator i trzeszczą plastiki w kokpicie. Klocki tył wytrzymały 18 tys. Przód 35 tys. Klocki drogie - dostępne tylko w serwisie.
~Tomek
Mikrovan 1.5 dCi 85KM 63kW
jak narazie nie było poważniejszych poza wyskakującym kierunkowskazem bocznym zapadka nie zatrzaskiwała się choć jak na auto świeżo opuszczające fabrykę to nie najlepszy znak jakości
~marek1
Mikrovan 1.5 dCi 105KM 77kW
Prosta szyba powoduje szybkie uszkodzenie od kamieni - miałem już 2 wymiany. Kiepskiej jakości mieszek przy dźwigni zmiany biegów - wymiana na gwarancji po 5 miesiącach - popękał
~Leggio
Mikrovan 1.5 dCi 105KM 77kW
Haczyki nad drzwiami przesuwanymi są ozdobą. Zawieszenie kurtki powoduje zerwanie czegoś podobnego do kołka rozporowego i już po haczyku. A cena nowego - patrz EKONOMICZNOŚĆ powyżej.
~Konrad
Mikrovan 1.6 16v 105KM 77kW
Jakieś drobiazgi już powoli domagają się wymiany typu cewki zapłonowe, łożysko podpory półosi i klima. Spuścizna po poprzednim właścicielu.
~Robert
Mikrovan 1.5 dCi 105KM 77kW
Samochód ma staromodne żarówki H4 i łatwy dostęp do wymiany. Gdy któraś kiedykolwiek się przepali, to wymienię ją w ciągu 1 min na drodze (serwis nie zarobi).
~Janusz
Mikrovan 1.5 dCi 105KM 77kW
przy odbiorze odpadł kierunkowskaz na błotniku, po 3000 km odpadła klamka z przodu od pasażera i nie było to uszkodzenie mechaniczne,