Lista ocen Renault Kangoo II (25) - Widoczność

Na liście zabraknie 24 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~tarky74
Express 1.5 dCi 85KM 63kW
Widoczność do przodu - świetna. Siedzimy nieco wyżej niż w zwykłej osobówce i jest to bardzo przyjemne wrażenie. Na boki - pod kątem 90 st. tez jest OK. Lusterka duże, zapewniające doskonałą widoczność. Jednak gdy potrzeba spojrzeć przez prawą szybę - trochę do tyłu - zaczyna się koszmar. Duże \"martwe pole\", trzeba czasem dobrze kombinować, aby nie stracić z widoku interesującego nas obszaru. Np. skręt w prawo, aby przeciąć równolegle...
~mirek58
Mikrovan 1.5 dCi 105KM 77kW
Jak do przodu, to bezapelacyjnie 5+. Ogromna szyba przednia, wrażenia jak z autobusu, pełna kontrola nad tym co się dzieje z przodu wspomagana wysoką pozycją za kierownicą. Do tylu słabo (mam wersje z drzwiami). Lusterka boczne wielkie jak patelnie i bardzo pomagają. Jak ktoś nie ma wprawy czujniki cofania będą zbawieniem.
~Konrad
Mikrovan 1.6 16v 105KM 77kW
Widoczność bardzo dobra, ogromne lusterka zewnętrzne, panoramiczna przednia szyba i gigantyczne szyby boczne zapewniają panowanie nad otoczeniem. Przeszkadza jedynie martwa strefa chowająca się za potężnymi słupkami A.
~marek1
Mikrovan 1.5 dCi 105KM 77kW
Widoczność doskonała - duże szyby. MANKAMENT POWAŻNY - PEŁNY PRZEDNI PAS I UKSZTAŁTOWANIE MASKI SILNIKA POWODUJE ŻE PODCZAS JAZDY W DESZCZU WODA ROZLEWA SIĘ NA BOCZNE SZYBY - WIDOSZCZNOŚĆ W LUSTERKACH ZEROWA !!!
~Pepe
Mikrovan 1.5 dCi 70KM 51kW
Z przodu dobrze, z wyjątkiem boków (szerokie słupki boczne ograniczające widoczność, charakterystyczne dla tego typu modeli...raz przez te boki potrąciłbym kobietę na pasach, nie zauważyłem jej z prawej strony...:/)
~kwiatek0212
Mikrovan 1.5 dCi 85KM 63kW
Duża szyba przednia, większa niż w poprzedniej wersji. Duży kokpit bardzo fajnie się prowadzi. Paka furgon nie oszklona. Siedzi się wysoko nie na ziemi jak w innych autach.
~Matex
Mikrovan 1.6 16v 105KM 77kW
Przednia szyba rewelka duża, lusterka boczne ogromne, wszystko w nich widać. Mi osobiście słupki przednie ograniczają troszeczkę widoczność. Przy cofaniu też problemu nie ma.
~Michał Grzesiak
Express 1.5 dCi 105KM 77kW
Na fabrycznych rozmiarach kół i opon elegancko. Ja zmieniłem na felgi na 17 cali, i teraz jest troszkę gorzej. Choć żałuje troszkę, że nie wziąłem 18 tek.
~cox
Mikrovan 1.5 dCi 85KM 63kW
Do przodu BDB. Z tyłu mam nieprzeszklone i czasami jest ciężko. Chyba zainwestuję w czujniki cofania (tańsze od naprawy blacharskiej:).
~adam
Mikrovan 1.5 dCi 105KM 77kW
z tyłu mam podwójne drzwi i belka środkowa nieco zasłania widok do tyłu, boczne belki przedniej szyby szerokie zasłaniają ...