Lista ocen Renault Kangoo (500)

~alt196
Minivan Facelifting 2003 1.2 i 16V 75KM 55kW
Piękny,wygodny,bezpieczny i oszczędny samochodzik!!! Wielgachny bagażnik! Polecam kierowcom spokojnym, rozważnym, odpowiedzialnym za współpasażerów, dla których jazda to przyjemność a nie wyscigi i walka o zycie.
2,7
~RENOMANIAK
Minivan 1.2 60KM 44kW
FAJNE AUTKO - PRZEZ PIERWSZE 100 TYS. ZWINNE W MIARĘ SZYBKIE , WYGODNE NAWET W DŁUGICH TRASACH . GDYBY NIE TE AWARIE ...
~piki68
Minivan Facelifting 2003 1.5 dCi 82KM 60kW
Kultura pracy, i wyciszenie silnika są b. dobre jak na disla. Elastyczność także b.dobra ciągnie od najniższych obrotów i równiutko jak benzyna. Powyżej 3000 obrotów nie ma juz takiego kopa, co podczas wyprzedzania staje się kłopotlwe (Silnik)
~rafalby@poczta.onet.pl
Minivan Facelifting 2003 1.6 I 16V 95KM 70kW
Przez ostatnie dwa tygodnie zrobiłem 5200 km (na Krym), w tym 4000 km po ukraińskich drogach. Samochód mimo, że nie jestem jego pierwszym właścicielem, sprawdził się znakomicie. Jest to niezastąpione auto rodzinne na takie urlopowe wyjazdy. Teraz wiem, że kupując je zrobiłem dobry interes.
~klops
Minivan 1.9 D 65KM 48kW
Kupiłem auto od handlarza. Słabo trafiłem. Ale takich aut jest na rynku 80%. Zadbane perełki to rzadkość. Auto traktuje typowo użytkowo - jazda od punktu A do punktu B. Zero emocji. Za to dużo kłopotów. Kilkukrotnie korzystałem z autoholowania, często stało w warsztacie zamiast pracować. Nigdy nie wiem co, gdzie i kiedy odmówi posłuszeństwa. O dalekich podróżach nie ma mowy - strach.
~Sebastian
Minivan 1.6 i 16V 95KM 70kW
Naprawdę uważam że autko jest świetne. Oferuje ponad przeciętne właściwości przewozowe, z rodzina jade gdzie chcę bez stresu o ilość bagażu, czy sprzętu sportowego.
3,8
~kangoo
Minivan Facelifting 2003 1.5 dCi 65KM 48kW
bardzo fajny woz mam juz takiego drugiego z jednym i drogim nie mialem problemu, czasami w zimie przy -20 ciezko odpalc dopiero za 3 razem... widocznosc i ekonomicznosc super, troche glosny ale mozna sie przyzwyczaic, fotele jak dla mnie bardzo wygodne moj wzrost 170 z tylu troche gorzej ale jest spox dla dzieci dla doroslych troche gorzej. polecam kangoo2 , co do 3 nie mam zdania ale za ta cene rzczej nie,,,
2,9
~JG
Minivan Facelifting 2003 1.5 dCi 82KM 60kW
Niekompetentne serwisy i olewający wszystko Renault Polska.
4,1
~tjekosan@wp.pl
Minivan 1.4 i 75KM 55kW
Nie jest to rajdówka , na trasie mógłby być mocniejszy ale po mieście ok , ogólnie troche głośny. (Silnik)

Usterki Renault Kangoo

Renault Kangoo – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

2,6
~oley86
Minivan Facelifting 2005 1.5 dCi 61KM 45kW
O tym, że jest turbo wiadomo tylko dla tego, że czasami je słychać. Auto to toczydło! Przyspiesza tylko do 70 km/h później zmiana biegów, zmienia tylko poziom hałasu. Jeśli jedziesz po górę, nie ważne jak jest mała - auto nie przyśpieszy. (Silnik)
Renault Kangoo