Lista ocen Renault Kangoo (500)

2,7
~Krzysiek A
Minivan 1.9 D 65KM 48kW
Ogólnie jeżeli trafi się na zadbany egzemplarz, to może i bym polecił to auto, ale w wersji typo 5-osobowej z dobrym wygłuszeniem środka. To auto, które obecnie użytkuje ... aż nie chce mi się do niego wsiadać czasami.
~Marek
Minivan 1.4 i 75KM 55kW
Ogólnie jestem zadowolony i polecam wersję osobową, nie wytłuczoną jak na potrzeby firmy.
3,8
~Marcin z Bytomia, turko@hoga.pl
Minivan 1.4 i 75KM 55kW
Uważam, że to super autko dla rodziny, łatwe do utrzymania w czystości dzięki plastikowym tapicerkom i gumowej podłodze. Odradzam przeglądy serwisowe!!! U mnie przy pierwszym po 20000km wymienili olej i filtry i za to skasowali 550zł. Po wyjechaniu od nich auto przez tydzień miało gumowy pedał chamulca, nierówną praca silnika na wolnych obrotach no i mokre siedzenia bo stwierdzili,że mycie wnętrza jest w cenie przeglądu. W dupie mam takie...
~======
Minivan Facelifting 2003 1.5 dCi 82KM 60kW
JESTEM BARDZO ZADOWOLONY, SAMOCHÓD SPEŁNIA W 100% MOJE OCZEKIWANIA.MOJA RODZINKA SKŁADA SIE PRAWIE Z 5 OSÓB I MOŻE BARDZO WYGODNIE PODRÓŻOWAĆ TYM SAMOCHODZIKIEM.JAK NA RAZIE BEZ USTEREK.ZARAZ PO ZAKUPIE WYMIENIŁEM PŁYNY I ROZRZĄD,PRZED ZIMĄ WYMINIŁEM AKUMULATOR I ŚWIECE ŻAROWE.
~Wojtek
Minivan Facelifting 2003 1.5 dCi 82KM 60kW
Typowe auto rodzinne, nawet na długie trasy (wersja z klimatyzacją). Bardzo pojemny i ustawny bagażnik. Dużo poręcznych schowków. Dobrze radzi sobie na polnych i leśnych drogach. Fotele są dość wygodne nawet w długiej trasie. Początkowo uważałem brak możliwości regulacji kierownicy oraz brak regulacji wysokości fotela kierowcy za spory mankament, ale już po pierwszej jeździe zmieniłem zdanie - nie jest to konieczne. Gorąco polecam ten model.
~Daigo
Minivan 1.9 dTi 80KM 59kW
Zero usterek! Cały dotychczasowy mój kłopot to kwestie eksploatacyjne (oleje, filtry, paski, okładziny hamulcowe, żarówki itp.). Byc może trafił mi się udany egzemplarz, albo też wynika to z faktu, że nikt inny tym autem nie jeździ. Niezawodnośc jest jednak 100%, a użytkowałem to auto także w skrajnie trudnych warunkach (w temp. od -40 do +40 st.C i garażowaniu najczęściej \"pod chmurką\"). Auto ma kilka minusów - kontrowersyjnych rozwiązań... (Bezawaryjność (drobiazgi))
~metmac
Renault Kangoo II
Mikrovan 1.5 dCi 105KM 77kW
Nie chce mi się odpisywac na te głupkowate komentarze ludzi którzy uważają że dostawczak to powinien być niemal jak jakiś bentley. Mogę co najwyżej napisać coś od siebie. Kangoo II a nie III generacji , bo tutaj tez jest pomyłka , jest autem bardzo , ale to bardzo komfortowym , ergonomicznym , niezwykle wygodnym . Nie jest to trabant jak napisał to pewien maniak aut NRD . Jak chcesz se kupic trabanta to go kup i się nie udzielaj na temat auta...
~SW
Minivan Facelifting 2003 1.5 dCi 82KM 60kW
dobra, choć jedynka ma przełożenie jak bieg terenowy w ursusie. Zbyt ciężko wchodzą biegi (trudno jest szybko zmieniać). Dość precyzyjnie się zmienia biegi. (Skrzynia biegów)
1,2
~Jarosław z Grójca
Renault Kangoo III
Kombivan 1.5 Blue dCi 115KM 85kW
Samochód jest ciasny i sztywny przez to mało wygodny. Od nowości skrzypiały pewne elementy więc musiałem to sam naprawić. Wizualnie to już kwestia gustu a jak dla mnie średnio to wygląda. System multimedialny z poprzedniej epoki chyba, powolny jak żółw na plaży, sam się rozłącza i nie reaguje na dotknięcia. Tragedia
Dziennik kosztów dla Renault Kangoo
6,2
10,6
~kwiatek0212
Renault Kangoo II
Express 1.5 dCi 85KM 63kW
Po wielu komentarzach negatywnych zdecydowaliśmy sie na kupno prawie nowego kangoo i to był szczał w dziesiątke. 2 lata = 50 tys km i nic. Zadnej usterki, olej wymiana co 12 tys km. Jestem bardzo zadowolony z autka, spalanie w normie ok 5,5 L. Lepiej wyciszone niz II generacja. Jedynie na autostradzie spalanie dochodzi do 7,5 L ale 160km/h cały czas. Dużym mankamentem jest brak 6 biegu, wystepuje tylko w 105KM duży błąd!
Renault Kangoo