Lista ocen Renault Kangoo (500)

3,5
~marek1
Renault Kangoo II
Mikrovan 1.5 dCi 105KM 77kW
Bardzo dobra jednostka napędowa. Pomimo małej pojemności dość mocna. (Silnik)
2,7
~emoserwis
Minivan 1.9 D 65KM 48kW
Do czasu jak nie zapłaciliśmy za auto było cudownie:grzeczne telefony, rabaty, kawka itd. Potem zaczęły się schody- do środka auta przez braki w uszczelnieniu przedniej szyby dostawała się woda - usuwali tą usterkę 3 razy!! po dwa dni , a i tak oddali mi auto z mokrymi dywanikami. Sprawa wadliwych kluczyków to samo- tak ma być i koniec!! A ty się martw kliencie bo Renault Polska to nie obchodzi że ty nie masz auta! W ogóle brak słów!! Nie...
4,1
~smalagosia@o2.pl
Minivan 1.4 i 75KM 55kW
bardzo pakowne i wdzieczne zwierzątko z tego "kangurka"
3,3
~Zabek
Minivan 1.4 i 75KM 55kW
Nie najgorszy, ale ja chyba trafiłem na marna wersje. Jeżdzi sie dobrze ... dopuki sie nie psuje... wtedy zachwyt troche słabnie , mechanik klnie bo nigdzie nie może sie szybko dostać przy silniku ... Cześci troche za drogie
~Mazur
Minivan Facelifting 2003 1.2 i 16V 75KM 55kW
Auto dla mnie bardzo trafione - zawsze mam coś do przewiezienia - narty rowery namioty, mieszkam za miastem przydaje się prześwit pod podłogą. Przyjemne w prowadzeniu dosyć niezawodne. Oczywiście nie pasuje do smokingu i dresów z paskami.
~tomasz@pekala.waw.pl
Minivan 1.4 i 75KM 55kW
Nieukrywam - jestem fanem tego samochodu. Podoma mi sie jego stylistyka jak i pakowność. To drugie przydaje mi sie cząsto. Kupiłem go w kwietniu 2003 jak miał 33000 na liczniku. Mało jeżdzony - wystawiony w komisie salonu Renault. Bez poważniejszych uszkodzeń. Przy 5 dzwiowym układzie jest wyśmienitym samochodem rodzinnym.
3,8
~Pepe
Renault Kangoo II
Mikrovan 1.5 dCi 70KM 51kW
Dobre autko dla firm, osobiście jednak nie kupiłbym go dla siebie, preferuję auta mniejsze i ładniejsze, bardziej rzucające się w oczy.
3,4
~Tomm
Minivan 1.2 60KM 44kW
Przeciętnie, ale jeździ się nim inaczej niż innymi samochodami, co czyni go nieprzeciętnym:)
3,2
~k.sroda
Minivan Facelifting 2003 1.2 i 16V 75KM 55kW
biorąc pod uwagę moje doświadczenia(patrz wyżej-samochód nie jezdzi w rajdach tylko normalnie po mieście i trasie) to straciłem do niego zaufanie i boję się jechać np.nad rzeczkę na grila bo nawet laweta tam mnie nie znajdzie jak się rozkraczy
4,1
~Krzysztof
Minivan 1.4 i 75KM 55kW
Silnik jest dobry, podzespoły dość drogie. Dostępność do części nie jest zła. Wykończenie w środku nie jest najlepsze (części plastikowe praktycznie od początku dają się we znaki). Jest dość wygodny, ale przede wszystkim funkcjonalny. Niedrogi. Samochód do pracy i przy okazji dla rodziny - nie odwrotnie.
Renault Kangoo