Lista ocen Renault Koleos II (27) - Łatwość utrzymania (pod względem kosztów)

Na liście zabraknie 21 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Stepidar
SUV 2.0 dCi 177KM 130kW
koszty przegladow akceptowalne, spalanie, jest ok. innych kosztow jeszcze nie bylo. spodzieaam sie ze hamulce moga byc kosztowne, bo jakkolwiek barfzo skuteczne tarcze, sa duze, wiec pewnoe noe beda kosztowac 100zl. widzialem tez zna YT ze sa opinie ze auto duzo pali....Pertyn nawet cos tam ględził ze ponad 9 litrów.... ciężko mi uwierzyc. zawsze robie ponad 800km na 60 litrach. spalanie ok 7,5-8. jak soe bardzl postaram i w trasie...
~Tomasz
SUV 2.0 dCi 177KM 130kW
Niestety 8,7 L/ 100km , przy stylu jazdy który w Mondeo MK4 2.0 TDCI pozwalał na średnią 6,5 L . Przy szybszej jeździe 9,8 , piszę o średniej , W testach oglądanych przed zakupem padało 6-7 , panowie testujący ...nie wprowadzajcie ludzi w błąd za możliwość otrzymania auta do testu , nieładnie . Szczególnie Pan z Radomskiej jazdy , ta wyczuwalna moc po włączeniu stałego napędu ?? JAKA MOC trochę mnie człowieku zmanipulowałeś .
~Marek
SUV 2.0 dCi 177KM 130kW
Wykupując przedłużenie gwarancji do 5 lat wraz ze wszystkimi przeglądami (części i robocizna), które się w tym czasie pojawią wychodzi dobra cena za utrzymanie. Oczywiście jest to względne, gdyż obiektywnie patrząc to mimo wszystko sporo pieniędzy, ale na tle konkurencji jest naprawdę dobrze.
~Marcin
SUV 2.0 dCi 177KM 130kW
Na chwilę obecną beż większych problemów, eksploatacja np. hamulcy koszt wymiany poza aso (ATE, TRW) ok 2600 brutto. Warto wymienić częściej olej niż zaleca producent!!. Polecam dodać modyfikator tarcia do świeżego oleju, dodatki do paliwa oraz ceramikę do silnika.
~Jastarnik
SUV 1.6 dCi 130KM 96kW
Spalanie z 20tyś każde tankowanie do pełna wpisywane w apkę to 5,8l/100. Przejazdy autostradowe północ Łódź po wyżej 140 6,9l/100. Bez ECO tryby.Z trybem ECO 0,5 l mniej ale to nie jest jazda dla mnie.
~killer1
SUV 2.0 dCi 177KM 130kW
Taniej niz RAV4 z silnikiem 2.0 Pb Mk. III, gdzie na baku 60 litrow robilismy 518 km (choc do baku wchodzilo przy tankowaniu 47 litrow gdy komputer pokazywal juz pusty bak). Kolesiem robimy sr. 650 km.
~Jacek
SUV 2.0 dCi 177KM 130kW
Pakiet przeglądów za 500 zł to fajna rzecz, żona jeździ hrv gdzie za duży przegląd zapłaciłem prawie 2000 więc rewelacja. Spalanie akceprowalne choć katalogowe 5.6 l na 100 śmieszy.
~E. T.
SUV 2.0 dCi 177KM 130kW
5 lat gwarancji i serwis przez 5 lat za tysiąc dwieście złotych to rewelacja, zwłaszcza po tym jak zostawiam w hondzie 1000-1700 co przegląd. Koła zimowe za 1800 też fajna promocja.
~Adrian
SUV 2.0 dCi 177KM 130kW
Leję paliwo ale jeszcze jest na gwarancji. Z drugiej strony auto robi tylko 15tys rocznie bez eksploatacji aglomeracjach co jest najbardziej uciążliwe.
~Fred
SUV 2.0 dCi 177KM 130kW
Pakiet przeglądów fajna rzecz, na razie zero. Spalanie w mieście 10 autostrada 10 jak się jedzie 110 jest 6, ale chcę się szybciej :)