Lista ocen Renault Laguna I Kombi 1.8 90KM 66kW 1995-2000 (27) - Bezawaryjność (drobiazgi)

Na liście zabraknie 24 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~xoxo@plusnet.pl
Kombi 1.8 90KM 66kW
Dla ustalenia uwagi: jestem po przesiadce z BMW 520iA z 1993 r. Kupiłem używaną i musze doprowadić ją do stanu używalności - z drobiazgó wto: prawa klamka w drzwiach - zacięła się, i ma uszkodzony przełączniczek sterujący oświetleniem wnętrza, zgubiłem osłonę na głośnik w prawych drzwiach - wypadła podczas otwierania i zamykania drzwi - hmm niezłe co, poduszki pod silnikiem zużyte - normalka.
~cd
Kombi 1.8 90KM 66kW
tutaj przęcietnie - ale z drugiej strony co wymagać od auta 12 letniego z przebiegiem 300tys km ?? a to szyba pasażera sie nie domykała i brzęczała, a to trzecie świało stopu nie kontaktowało ... takie tam duperele, naprawione własnym nakładem pracy pod blokiem, bez dokładania ani złotówki
~a_pawel@poczta.onet.pl
Kombi 1.8 90KM 66kW
Naprawdę są to drobiazgi (raczej elektryka - elektronika) - korodowała oprócz tego mi tylna klapa (obluzowana listwa ozdobna, która wytarła lakier) - naprawione na gwarancji na perforację. Teraz przy wymianie tarcz hamulcowych "rozsypał" się czujnk ABS - ale to raczej wina mechanika (i mojej oszczędności)
~sylvec
Kombi 1.8 90KM 66kW
auto mam od nowosci czyli od 15 lat i przejechane 345000km. pompka paliwa 2 razy wymieniana. podswietlenie pod zegarami juz nie dziala. to auto wiele w sobie nie ma wiec nie ma co sie psuc :) Troche rdzewieje, progi juz byly robione teraz rdza wychodzi na nadkolach.
~Ryszard
Kombi 1.8 90KM 66kW
Z drobiazgów to tylko zmieniłbym sposób zapinania pasów bepieczeństwa pasażerów jadących z tyłu. Zatrzask pasa często chowa sie w kanapie i nie można trafić tam pasem
~tw
Kombi 1.8 90KM 66kW
kiepski zamek tylnej klapy - kombi i słabe mocowanie wycieraczki - plastikowe. Wyciera się lakier otworach drzwiowych od gumowych uszczelek drzwi.
~Podatnik
Kombi 1.8 90KM 66kW
tu mogłoby być lepiej, zdarzją się drobne usterki i to nie mało, na tle mojego poprzedniego pojazdu- japończyka- jest sporo do poprawienia
~Maciek 1973
Kombi 1.8 90KM 66kW
Na razie tylko padły mi dwa sterowniki szyb przednich ale 10 za sztuke na szrocie i dziabi jak nówka.
~@
Kombi 1.8 90KM 66kW
CZASAMI DAJĄ O SOBIE ZNAĆ ELEMENTY ELEKTRYKI NP.:PRZEKAŹNIK,ALE TO DROBNOSTKI ZA OK.20 ZŁ.
~Maciek z Radomia.
Kombi 1.8 90KM 66kW
Na razie wszystko dziabi, no może chwilowy zanik trzeciego STOPu na masce bagażnika, tak to OK.
Renault Laguna I Kombi