Lista ocen Renault Laguna I Kombi 1.9 dTi 99KM 73kW 1997-2000 (13) - Stosunek jakość/cena

Na liście zabraknie 14 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Wieszak_2007
Kombi 1.9 dTi 99KM 73kW
Myślę, że tak wyposażonego, tak mało palącego w miarę bezawaryjnego - za tę cenę nie da się znaleźć. Porównywanie duże są np. PASSAT B5, AUDI A4, ale te mają wielowahaczowe zawieszenie, którego remont wychodzi bardzo drogo. Równie duży jest, a nawet nieco większy jest Ford Mondeo, ale silniki i blacha są po prostu gorsze. Laguna II - szkoda mówić. POLECAM każdą Lagunę I.
~Andrzej Wawa
Kombi 1.9 dTi 99KM 73kW
Auto kupione za 12000 w 2009, konkurencja czyli Passat kosztował wtedy z takim wyposażeniem 22000, a jakościowo to Laguna I 1.9dTi jest najlepszym autem jakie kiedykolwiek wyprodukował Renault.
~zwck
Kombi 1.9 dTi 99KM 73kW
gdyby jeszcze rozrząd był na łańcuchu.... ekonomika jazdy na 5+, cena części przyzwoita, czasem wystarczy poszukać trochę a nie kupować w 1 lepszym sklepie, ale to chyba dotyczy wszystkich aut.
~Wieszak_2007
Kombi 1.9 dTi 99KM 73kW
Niska cena, ekstremalnie wysokie wyposażenie, jakość o wiele wyższa niż w Fordzie, porównywalna do Opla, który w tym roczniku i z takim wyposażeniem jest droższy i....mniejszy.
~jacek64
Kombi 1.9 dTi 99KM 73kW
Należy sobie powiedzieć że jest to auto tanie w stosunku do wyposażenia jakie ma w standardzie.Jeżeli komuś nie przeszkadza to że jest to francuz to będzie zadowolony.
~Th_omas@wp.pl
Kombi 1.9 dTi 99KM 73kW
Praktycznie opisane jest to w kosztach eksploatacji - jakość wysoka (mimo kiepskiego wyczucia podczas parkowania i wyciszenia wnętrza) a ceny niskie.
~grzegorzf
Kombi 1.9 dTi 99KM 73kW
Ja swoja wytargałem za cenę 13000 zlotychzłotych na gotowo. Za rok 98 w wersji kombi z klima itd z silnikiem 1.9 dti, z dwoma kompletami kół, cena rewelacyjna
~pw.bocian
Kombi 1.9 dTi 99KM 73kW
Za te pieniądze (15.000zł za diesla kombi z 2000r) uważam że to idealne rozwiązanie dla powiększającej się rodzinki,
~SFrog
Kombi 1.9 dTi 99KM 73kW
Przy obecnych cenach samochodów używanych,przelicznik jakość cena traci chyba ważność...
~DJLaGuna
Kombi 1.9 dTi 99KM 73kW
Jeśli nie kupuje się trupa za mniej niż 5500, to nie jest to zbyt dobry zakup.
Renault Laguna I Kombi