Lista ocen Renault Laguna II Hatchback (383) - Wyciszenie

Na liście zabraknie 627 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~maciusb@go2.pl
Hatchback 1.9 dCi 120KM 88kW
Nie mam żadnych uwag. Oczywiście przy wkęcaniu silnika na wyższe obroty lub przy gwałtownym przyspieszaniu silnik słychać ale przy stałej prędkości w granicach 140km/h bez wysiłku można rozmawiać lub słuchać radia.
~brudelko@vp.pl
Hatchback 1.9 dCi 120KM 88kW
SUPER nawet jak na diesla, chociaz czasem plastiki o sobie przypominaja-szczegolnie przy naglej zmianie tem. Mialem tez "swierszcza" w desce, ale chyba sobie "poszedl" po potraktowaniu plakiem wszelkich zakamarkow.
~Jaśko
Hatchback 2.2 dCi 150KM 110kW
Dałbym 4 ale obecnie mam octavie 1,9tdi i muszę przyznać,że przy lagunie to traktor . ( tylko, że jeżdzi a nie stoi w serwisie)Zawieszenie i odgłosy z zewnątrz też znacząco lepiej laguna. Mówimy o wyciszeniu :)
~Gabriel
Hatchback 1.8 16V 120KM 88kW
bardzo dobre wyciszenie wnetrza zadnych szumow swistow gdy wyloncze audio slysze cykanie mechanicznego zegarka wsrodku niemal grobowa cisza.trzeba otworzyc okno zeby uslyszec cos z zewnatrz.
~malfeusz@gmail.com
Hatchback 1.9 dCi 101KM 74kW
Nawet przy wysokich prędkościach Laguna utrzymuje znakomitą ciszę w swoim wnętrzu. Podczas pracy na wysokich obrotach również nie zauważyłem jakichkolwiek hałasów, które uprzykrzałyby życie kierowcy.
~RENAULT LAGUNA 1.9DCI 120
Hatchback 1.9 dCi 120KM 88kW
w aucie jest bardzo cicho nawet z silnikami diesla i przy naprawde duzych predkosciach. wyciszenie pierwsza klasa bardzo komfortowo sie podrózuje mozna to odczuc przy pokonywaniu dłuższych odległości
~mdg, michal.gawrrysiak@gmail.com
Hatchback 1.8 16V 120KM 88kW
Baaaardzo cichy. Do 100 km/h nie słychać ani szumów wiatru ani silnika. Trochę głośniej robi się na autostradach (140 - 160). Irytujące są tylko stuki z zawieszenia, ale to da się naprawić.
~padlock@interia.pl
Hatchback 2.0 i 16V 135KM 99kW
w samochodzie słychać tylko radio (i plastik) wyłączając sytuacje w której automat redukuje bieg przygotowując sie do wyprzedzania. W tej sytuacji nawet niesłyszący czuliby sie nie swojo.
~Grześ
Hatchback 1.8 16V 120KM 88kW
Silnik ledwo słyszalny, hałasują wspomniane opony Toyo, ale ponieważ mam takie w drugim samochodzie liczyłem się z tym. Jednak nade wszystko wolę żeby samochód dobrze trzymał się drogi, nawet kosztem 2 dB

Usterki Renault Laguna II

Renault Laguna II – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~cobra2k@poczta.onet.pl
Hatchback 1.8 16V 120KM 88kW
Najgłośniej jest między 130 a 160 km/h. Poniżej i powyżej tego przedziału jest naprawdę cicho. Jadąc tym samochodem w mieście najczeęściej samochody jadące obok mnie słyszę wyraźniej niż mój.
Renault Laguna II Hatchback