Lista ocen Renault Laguna II Hatchback (417) - Wentylacja i ogrzewanie

Na liście zabraknie 593 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~scaniar
Hatchback 1.9 dCi 110KM 81kW
Klima super. Nie wiem czy był sens montowac do auta klimę dwustrefową ale skoro tak konstruktorzy Renault wyposazyli te auta to niech tak zostanie. Ogrzewanie bez zastrzeżeń.
~jerkos@wp.pl
Hatchback 1.9 dCi 120KM 88kW
auto klima generalnie sprawdza się, po prostu nie trzeba się zastanawiać. Jedynie czasami nie załącza klimy, gdy szyby "parują" po wyjeździe z garażu na mróz, trzeba poprawić ręcznie.
~kruszyna258@o2.pl
Hatchback 2.2 dCi 150KM 110kW
sądze ze wentylacja jest bardzo dobra latem klimatyzacja bardzo dobrze i szybko chłodzi wnętrze samochodu zimą jeszcze lepiej ogrzewa, odparowanie szyb także nie zajmuje dużo czasu...
~sławek
Hatchback 1.8 16V 120KM 88kW
Dobrze o ile nie padnie np. wyświetlacz od radia. A jak padnie to nie ma nadmuchów i klimy. Jedziemy z zaparowanymi szybami. Wymieniałem po 35 000 km. Kosztuje ok 600,00 zł.
~iwonek
Hatchback 1.9 dCi 120KM 88kW
oj tak, dobrze... w zime, szybko się nagrzewał, chociaż i tak mi marzły ręce od kierownicy, głupie uczucie, no ale nie garażowany. Tera znie odczuwam, dla odmiany, że na dworze skwar
~Jerry W-w
Hatchback 1.9 dCi 120KM 88kW
klimatronik działa tak, jakby nie istaniały parametry zadane przez kierowcę. Raz grzeje jak głupi, a zaraz potem robi się zimno. Klima jest delikatnie mówiąc przeciętna
~Paweł Polcyn
Hatchback 1.9 dCi 120KM 88kW
Bez zarzutu. Dwustrefowa klimatronik, szybko i skutecznie działa. przy intenswywnej pracy troche głośny, ale nei wiem jak jest u innych. W mondeo działa tak samo.
~Bogdan Owalalski
Hatchback 1.8 16V 120KM 88kW
Szybko się nagrzewa, szybko chłodzi, łatwy dostęp do wentylatora, dostępność do filtra kabinowego też nie najgorszy po zdemontowania schowka pasażera
~7970219
Hatchback 2.0 dCi 175KM 129kW
Automatyczna klima z miękkim startem, przy 5 osobach i temp. powyżej 30 st.C, pasażerowie z tyłu narzekają na zbyt mało chłodnego powietrza. Z przodu ok.
~partek
Hatchback 1.9 dCi 120KM 88kW
ogrzewanie w lagunie jest ale zależy od pogody ja mam 2 strefowy ale w zimie zamiast grzać do chłodzi a w lecie zamiast chłodzić to grzeje
Renault Laguna II Hatchback