Lista ocen Renault Laguna II Hatchback (417) - Wentylacja i ogrzewanie

Na liście zabraknie 593 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~iwonek
Hatchback 1.9 dCi 120KM 88kW
zimą szybko się nagrzewa... rewelacyjny nawiew przedniej szyby, a lato... właśnie testuję... generalnie autoklima jest wporządku, ustawiam temperaturę (czasem różną dla dwóch stron) i już...
~zamszyk950
Hatchback 1.6 i 16V 107KM 79kW
Wentylacja niby dobra :) Drażniące są usterki klimatyzacji , nie wiem czy to wina mojego egzemplarza czy u wszystkich występuje ten problem który wcale nie jest łatwo zdjagnozować
~AdamG666
Hatchback 1.9 dCi 120KM 88kW
Renówki słyną z tej kwestii. W lato klima błyskawicznie chłodzi kabinę, zaś w zimę po przejechaniu 3-4 km, cieplutko. Podgrzewane fotele podwyższają komfort jazdy.
~przemek
Hatchback 1.9 dCi 130KM 96kW
psujące się klapy nawiewów hyh niby klimatronic mój jak dostał weny to musiałem w trasie co pol godziny stawać była zima a on wlanczal się tylko automatycznie i zklima hyhh
~arnie4pl
Hatchback 1.9 dCi 130KM 96kW
Zima przy maksymalnym nawiewie troche studzi silnik za to latem szybko chłodzi powietrze i rewelacyjny system odparowania szyb kilka sekund i ani śladu pary na szybach.
~Older 66
Hatchback 1.9 dCi 120KM 88kW
Żadnych problemów. Regularne przeglądy, odgrzybianie, wymiana filtra kabinowego i działa jak należy. Ja wymieniam filtr z wkładem węglowym eliminującym zapachy i nie narzekam. 4+
~Piotr999999
Hatchback 2.0 i 16V 135KM 99kW
Ogrzewanie jest Bardzo dobre w tym aucie jak i klimatyzacja . Podczas bardzo dużych temperatur fajnie chłodzi w momencie a w zimę szybko ogrzewa wnętrze auta ,szyby , lusterka :-)
~Arek
Hatchback 2.2 dCi 150KM 110kW
Dał bym doskonale gdyby były nawiewy na tylny rząd siedzeń. Poza tym małym mankamentem rewelacja. W trybie automatycznym ustawiasz temperaturę i o niczym nie trzeba myśleć.
~malfeusz@gmail.com
Hatchback 1.9 dCi 101KM 74kW
Zimą, przy -10 stopniach ciepłe powietrze bije z otworów wentylacyjnych już po około 3-4 kilometrach. Latem jeszcze nie jeździłem więc o klimie nic nie powiem.
~m.pyciu@wp.pl
Hatchback 1.9 dCi 120KM 88kW
Wymienilem filtr kabiny ale i tak czasami sie mocno zaparuje ,ogrzewanie w porzadku silnik zima w miare szybko lapie temperature a/c padlo musze nabic i odgrzybic ale to po zimie.
Renault Laguna II Hatchback