Lista ocen Renault Laguna II Hatchback 2.0 dCi 150KM 110kW 2004-2007 (9)

~niko
Hatchback 2.0 dCi 150KM 110kW
Po dobrych kilku latach użytkowania mogę podzielić się rzetelną opinią na temat tego auta. Nie jest to ideał, trochę brakuje mu w pewnych kwestiach do "niemców", trochę do "włochów" trochę do "japończyków" jednak ma również swoje niezaprzeczalne "francuskie" atuty. Reasumując, stosunek ceny do jakości oraz tego co oferuje samochód jest jak najbardziej na plus i pod tym względem mogę je jak najbardziej polecić. Szczegóły poniżej.
~Piterek
Hatchback 2.0 dCi 150KM 110kW
Auto ładne,bezpieczne,duże,tanie w zakupie-szybko traci na wartości,co jest dobre dla kupujacych.Wersja 2,0 dci to najlepsze diesle na rynku!Nikt ich nie kradnie...Moja smiga jak trzeba.Dbam o nia i sam wszystko robię.Elektronike zawsze robi mi kolega \"czarodziej\"Ma chłop taki sprzecior o ktorym serwisy moga marzyć!!!Zadnych serwisów z pedałami fachowcami!!!!od kasowania kasy..W aucie trzeba wymieniac olej czesciej max co 15tys i smigać.....
~Ppiat
Hatchback 2.0 dCi 150KM 110kW
Ogólnie jest to niezłe auto dla osób wymagających komfortu a nie uprawiających sportowego stylu jazdy - pewnie stąd tylu niezadowolonych. Jest to moja trzecia Laguna i jeżeli zmienię to na następną w też w wersji Initiale lub na Latitude. Wszystkie inne wersję psują tylko rynek.
~Piotr
Hatchback 2.0 dCi 150KM 110kW
będę szczery! po przeczytaniu opinii innych użytkowników bałem się zakupu laguny, dlatego kupiłem wersję po liftingu z nowym silnikiem 2.0 dci i muszę powiedzieć, że jestem bardzo miło zaskoczony :) miałem wiele samochodów ( z tej klasy miałem Vectre, Passata B5, Mondeo MK3 ) i nie podzielam opinii o ponadprzeciętnej awaryjności Laguny, z pojazdów wymienionych najbardziej awaryjnym był Passat! a zaznaczam, że był kupiony w salonie nowy! (...
~Majek
Hatchback 2.0 dCi 150KM 110kW
Bardzo dobre auto polecam dla tych co nie maja duzo pieniedzy a chca miec dobry rocznik auta. Epoka awaryjnosci Renówek juz sie skonczyla wiec nie ma co sie bac. Polecam wersje z nawigacja bardzo bogata mapa i co serwis aktualizacja mapy.
3,8
~Wojciech
Hatchback 2.0 dCi 150KM 110kW
Silnik naprawde jest bardzo fajny ,podkręcałem go jeszcze do 172 km ,auto jest bardzo zwinne ,jak trzeba dodac gazu ,wyprzedzic kogos nie ma z tym problemu :) ,mało jest samochodów tej klasy które są od niego szybsze :) (Silnik)
~Bogdan
Hatchback 2.0 dCi 150KM 110kW
Bardzo zadowolony z zakupu za niewielkie pieniądze. Początkowo nie chciałem reno ze względu na megan,ale po rekonesansie aut i możliwości gotówki padło na LALĘ II.Wysoki rocznik,komfort,doskonały i nowoczesny silnik.
~mcglow
Hatchback 2.0 dCi 150KM 110kW
Przejechałem tym samochodem dopiero nieco ponad 1 tys km, więc jeszcze nie czas na szersze komentarze. Obecna ocena nosi charakter wstępnych odczuć i jest również wynikiem porównań z 406-tką, która eksploatowałem przez 8 lat. (Silnik)
4,1
~Bart