Lista ocen Renault Laguna II Hatchback 2.0 dCi 150KM 110kW 2004-2007 (7) - Łatwość utrzymania (pod względem kosztów)

Na liście zabraknie 2 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Ppiat
Hatchback 2.0 dCi 150KM 110kW
Wiem, że każda sroka swój ogon chwali. Ale rozważając tę kategorię należy zaznaczyć ekonomia zależy głównie od sposobu użytkowania. Jeżeli ktoś wie do czego służy samochód to z każdego będzie zadowolony. Koszty przegladów (co 20,000) obejmują robociznę i potrzebne materiały eksploatacyjne - nic poza tym. Uzyskane przeze mnie żucie paliwa trasa/miasto/mieszany to 5,5/7,5/6,5 dm3/100km - ale zaznacza że zależy od stylu jazdy. Ja nie preferuję...
~Piterek
Hatchback 2.0 dCi 150KM 110kW
Jest dobrze ok.6L On na 100km.Można mniej.Wymieniam olej co 12000+filtry( w tym powietrza)oliwy trzeba ok 7L i teraz smigam na LOTOSIE 5W40 Termal Control Diesel(dwie banki po 4l za 160zł)+filtry to ok 230 i autko smiga jak trzeba.Olej jest długo nie widoczny na bagnecie(ciagle czysty)klocki hamulcowe BRECK/lumag przód 57zł a tył 46zł--bajka sam wymieniam....
~niko
Hatchback 2.0 dCi 150KM 110kW
Jak na auto tej klasy jest w normie. Część kwoty zaoszczędzonej na zakupie w stosunku do japońca trzeba będzie dołożyć na naprawę drobnych usterek ale z tym się akurat liczyłem. Średnie spalanie po przejechaniu 45 tys to 7,0 l/100 km
~Piotr
Hatchback 2.0 dCi 150KM 110kW
raczej ok, drogie przeglądy ( 1100 zł ) w MK3 ( 800 ) ceny części zamiennych nie znam - przedłużona gwarancja na 4 lata! :)) ( a można do 5/150 tys ) bez żadnych wyłączeń! nawet zawieszenie jest objęte gwarancją!
~Wojciech
Hatchback 2.0 dCi 150KM 110kW
Powiem szczerze nie jezdze tym autem ekonomicznie ,pali mi średnie co wskazuje na komputerze 7,7 l ,nigdy mi nie wyszlo ponizej 7 tak jak inni pisza .
~Majek
Hatchback 2.0 dCi 150KM 110kW
Czysta ekonomia male spalanie i tanie naprawy oczywiscie porownujac do innych marek. Aso mogłoby brac mniej ale wkoncu to Aso.
~Bogdan
Krótki okres od zakupu.