Lista ocen Renault Laguna II Hatchback 2.0 dCi 150KM 110kW 2004-2007 (8) - Silnik

Na liście zabraknie 1 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Ppiat
Hatchback 2.0 dCi 150KM 110kW
Nowy silnik M9R jest naprawdę niezły pod wzgledem przełożenia dynamiki i zużycia paliwa. Jeździsz jak chcesz. Pod względem awaryjności to trudno coś mi napisać - nie odczułem. Zawsze gdzie chciałem to jechałem. Co mnie zaskoczyło to jest to pierwszy silnik diesla gdzie po wymianie ciężko sprawdzić poziom oleju na bagnecie. Olej jest tak czysty że go nie widać - nia tak jak w innych dieslach gdzie po wymianie i uruchomieniu silnika choć był...
~niko
Hatchback 2.0 dCi 150KM 110kW
Silnik to jednostka Nissana na łańcuchu rozrządu, do dzisiaj montowana w wielu autach. Silnik zalewany zalecanym olejem plus wymiana co 10-12 tys. km zapewnia nam bezproblemową eksploatację. 150KM wystarcza do codziennej eksploatacji (Choć mój egzemplarz na hamowni pokazał jedynie 135KM co nie wiązało się z żadną usterką. Po prostu były to pierwsze sztuki montowane w aucie po liftingu i nie wszystko fabryka potrafiła jeszcze dobrze poskładać)
~Majek
Hatchback 2.0 dCi 150KM 110kW
Silnik doskonały praktycznie bezawaryjny mam Lagune od nowosci i nie doswiadczyłem żadnej kosztownej naprawy. Jest bardzo cichy i nie klekocze jak klekoty z koncernu vag i mam wrazenie ze dorownuje bezawaryjnascia. Duza moc i małe spalanie
~Wojciech
Hatchback 2.0 dCi 150KM 110kW
Silnik naprawde jest bardzo fajny ,podkręcałem go jeszcze do 172 km ,auto jest bardzo zwinne ,jak trzeba dodac gazu ,wyprzedzic kogos nie ma z tym problemu :) ,mało jest samochodów tej klasy które są od niego szybsze :)
~mcglow
Hatchback 2.0 dCi 150KM 110kW
Przejechałem tym samochodem dopiero nieco ponad 1 tys km, więc jeszcze nie czas na szersze komentarze. Obecna ocena nosi charakter wstępnych odczuć i jest również wynikiem porównań z 406-tką, która eksploatowałem przez 8 lat.
~Piotr
Hatchback 2.0 dCi 150KM 110kW
Nowe silniki dci to rewelacja!!! mam 2.0 dci 150KM bez filtra cząstek stałych bardzo dynamiczny, cichy, bezwibracyjny i bezawaryjny w porównaniu do starych jednostek 1.9 i 2.2 ( rozrząd na łańcuchu, trwałe turbiny )
~Piterek
Hatchback 2.0 dCi 150KM 110kW
Silnik to bajka....Niech sie chowaja wszystkie TDI i inne paskudy!Zadnych wibracji i drgań.kocha autostrady!
~Bogdan
Hatchback 2.0 dCi 150KM 110kW
Pierwszy disel i zachwycony jestem mocą i momentem. Zaawansowana jednostka silnikowa.
Renault Laguna II Hatchback