Lista ocen Renault Laguna II Hatchback 2.0 dCi 150KM 110kW 2004-2007 (7) - Wyciszenie

Na liście zabraknie 2 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Ppiat
Hatchback 2.0 dCi 150KM 110kW
Malkontenci będą narzekać że trochę za głośna jest praca zawieszenia - ale to cecha a nie wada, bo to zawieszenie pracuje a nie odbija nierówności. Porównójąc z innymi pojazdami to jest znacznie ciszej niż w przypadku innnych samochodów z tej klasy. Bardzo przyjemnie pracuje silniki - szczególnie po rozgrzaniu. Przy prędkości autostradowej można swobodnie rozmawiać nawet do 170km/h. Później robi się już głośniej - ale tragedii nie ma - i tak...
~niko
Hatchback 2.0 dCi 150KM 110kW
Powyżej 160-170 zaczyna się robić głośno. Do tych prędkości można swobodnie rozmawiać. Klekot diesla nie jest dokuczliwy, silnik "chodzi" dużo ciszej i łagodniej niż tdi czy jtd. Coś na styl hondowskiego i-ctdi.
~Majek
Hatchback 2.0 dCi 150KM 110kW
Jak na Renaulta to byłem zdziwiony ze przy 180km/h mozna spokojnie porozmawiac. Słychac tylko lekki szum, silnik daje o sobie znac tylko przy wyzszych obrotach.
~Piotr
Hatchback 2.0 dCi 150KM 110kW
super wygłuszona, z nowymi silnikami BAAARDZO cicho! na trasie przy 130 na 6 biegu słychać tylko odgłosy toczenia opon, polecam znerwicowanym ;)
~Piterek
Hatchback 2.0 dCi 150KM 110kW
dobre tylko z zawiecha słabo.Brzydko pracuje na dziurach- wszystko mam sprawne!!!
~Wojciech
Do 150 km/h bardzo cicho ,pozneij juz mozna usłyszec wiatr
~Bogdan
Hatchback 2.0 dCi 150KM 110kW
Decydowanie ciszej jak nagrzany.
Renault Laguna II Hatchback