Oceny Renault Laguna II Kombi 2.0 i T 16V 163KM 120kW 2002-2007

Pozytywne zaskoczenie

Najnowsze oceny Renault Laguna II Kombi 2.0 i T 16V 163KM 120kW 2002-2007

~sebu3110mat
Kombi 2.0 i T 16V 163KM 120kW
Dużo lepsza ocena niż powinna być,dzięki silnikowi,naprawdę daje frajdę z jazdy,i jest bez awaryjny,co do reszty już gorzej, szczególnie wnętrze denerwujące trzeszczy słaba jakość spasowania, ale silnik rekompensuje to w pewnym stopniu.pod względem korozji niemieckie marki powinny się uczyć,zero oznak korozji.
~malina
Kombi 2.0 i T 16V 163KM 120kW
Oceniam samochód pozytywnie. Dobre wyposażenie za stosunkowo niską cenę zakupu na rynku wtórnym. Zakup nowego auta tej klasy jest sprawą wartą przemyślenia, mam na myśli wysoki spadek ceny i możliwe problemy ze sprzedażą. Opinia jest raczej negatywna francuskich aut, w tym modelu szczególnie tego o którym piszę. Choć w wielu wypadkach jest ona głoszona przez osoby, które nawet nie siedziały w tym samochodzie.
~Sebastian
Kombi 2.0 i T 16V 163KM 120kW
Dla mnie autko jest OK, co dziwne Laguna II, która ma przydomek \"królowa lawet\" jako pierwszy mój francuzki samochód, przekonała mnie do francuzów. Poczytałem przed kupnem o nich w internecie i fachowej prasie i doszedłem do 2 wniosków. NIE KUPOWAĆ LAGUNA PONIŻEJ ROCZNIKA 2003!!! NIE KUPOWAĆ LAGUNY II W DIESLU!!! Trzymając się tych dwóch wytycznych,kupiłem benzynę z rocznika 2003 i jestem zadowolony.
~Mirek
Kombi 2.0 i T 16V 163KM 120kW
Ogólnie auto godne polecenia. Przez dwa lata wymieniłem tylko rozrząd po kupnie ,uszczelniacz półosi, uszczelnienia turbiny, tuleje tylnej belki i kartę rozruchową. Auto przyjemnie się prowadzi.
~Janusz
Kombi 2.0 i T 16V 163KM 120kW
super auto, wygodne ciche i baardzo dynamiczne(wersja 2.0 T)
~Adam D.
Kombi 2.0 i T 16V 163KM 120kW
Silnik mimo przebiegu prawie 300tyś km ma się całkiem dobrze. Nie wiem jak traktował go poprzedni właściciel ,ale chyba nie za dobrze, bo pije około 2l oleju na 10Tyś km. Po za tym ,że pije troszkę oleju pracuje bez zarzutu. Całkiem nieźle ciągnie od samego dołu. Na początku nie czułem ,ale dziś stwierdzam,że mógłby być mocniejszy .Te 163km nie robią już na mnie wrażenia. Dobrze znosi gaz , instalacja Stag na sekwencji . (Silnik)
~Michał
Kombi 2.0 i T 16V 163KM 120kW
Mógłby być bardziej elastyczny i cichszy przy wyższych obrotach. Bierze około 3l oleju na 15tys km. I szkoda ,że ma dwumasę .Choć na dzień dzisiejszy można ją kupić za 1600zł LUK . Ogółem ok. W zasadzie ciągnie od 2,5 tyś obr. Jest czym jechać. Tak do 180km/h ma parę! Nie wyobrażam sobie jak jedzie 1.8. (Silnik)
~Maciej
Kombi 2.0 i T 16V 163KM 120kW
Czuć moc silnika, autko jest bardzo zrywne, nawet na trasie na 6 biegu przyspiesza doskonale. (Silnik)
~badyl
Renault Laguna II Kombi