Lista ocen Renault Laguna II Kombi 1.9 dCi 120KM 88kW 2001-2007 (77) - Wentylacja i ogrzewanie

Na liście zabraknie 112 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~PiotrG
Kombi 1.9 dCi 120KM 88kW
klima b. dobrze chłodzi, w lecie można się przeziębić, klimatronik fajnie ustawia dmuchawę, że nie leci zimne powietrze prosto na twarz, tylko na szybę i w dół, szyby nie parują, kiedy jest zimno, to ogrzewanie dopiero zaczyna dmuchać, jak już silnik troszkę złapie temperatury, zeby nie leciało zimne powietrze... niestety jak to diesel nagrzewa się długo i nie polecam na zimę na krótkie trasy rzędu 2-5 km bo nawet nie mamy co zdejmować czapki...
~Marcin
Kombi 1.9 dCi 120KM 88kW
Klimatronik ze strefami dobrze spełnia swoją funkcję, natomiast często się psuje tzn. wymieniany był panel stwrujący klimatronikiem (coś się tam w nim przepaliło), zacinające się kierowniczki powietrza... podsumowując jedziesz w upalny dzień żar z nieba, aż tu ci nagle się włącza na maxa ogrzewanie i co najgorsze nie da się tego wyłączyć bo jakaś klapka sie zablokowała i się smażysz żywcem w środku
~szizi
Kombi 1.9 dCi 120KM 88kW
Dwustrefowa automatyczna klimatyzacja to swietne rozwiazanie, tylko dlaczego nie ma o sobnego nawiewu na tylni rzad siedzen? zimne autko nagrzewa sie po przejechaniu ok 8km i w kabinie uaktywnia sie nagrzewanie na maksymalna moc oczywiscie automatycznie. Chlodzenie rowniez jest bardzo wygodne w uzytowaniu, ustawiamy temperaturke + AUTO i gotowe :D jakie to proste :P
~luki323i
Kombi 1.9 dCi 120KM 88kW
Tutaj jestem trochę zawiedziony, dmuchawa na najwyższych obrotach szału nie robi...w moim vivaro łeb urywa a tutaj słabiutko coś. Klima radzi sobie całkiem całkiem, gorzej w deszczowe dni, trzeba uchylać okno bo niestety szybki potrafią zaparować. Na temat ogrzewania nie jestem w stanie się wypowiedzieć bo auto mam od połowy kwietnia.
~Aqq
Kombi 1.9 dCi 120KM 88kW
Clmatronik to jest rewelka :D W jakim aucie za taką cene dostanie się takie wyposażenie .... w żadnym ustawia sie 22 stopnie a on sam decyduje jak najszybszym sposoben nagrzać badz schłodzić wnętrze Wejdziemy po deszczu szyba tylna zaparuje to nic auto samo włączy ogrzewanie szyby by widoczność była jak najlepsza
~nicko55@interia.pl
Kombi 1.9 dCi 120KM 88kW
doskonałą robotę odwala tu dwustrefowy klimatronik, który wszystko robi za nas, my tylko musimy mu powiedzieć w jakiej temperaturze czujemy się dobrze. dla bardziej gorliwych jest możliwość manualnego ustawienia parametrów, ale kto by się w to bawił... regularnie serwisowana klimatyzacja będzie nam długo służyła.
~Maciek
Kombi 1.9 dCi 120KM 88kW
Na te chwile bez zarzutu,i co ważne-w zimie nie ma ani grama pary czy zamarziętych szyb od środka,co mnie zawsze denerwowało niesłychanie.Pewnie to dlatego że raz w tygodniu osuszam powietrze klimatyzacja a nie tylko nawiewem .Polecam tym którzy mają wiecznie zamarzięte szyby od środka :)
~_zigi
Kombi 1.9 dCi 120KM 88kW
zimą trzeba zrobić ze 4-5 km żeby było ciepło latem dwustrefowa klima automatyczna dba o wszystko. nawiewy ustawiam na szyby żeby nie wiało na mnie bezpośrednio i ok. po czterech latach musiałem nabic klimę jednak bo skonczył się czynnik.
~Exodus
Kombi 1.9 dCi 120KM 88kW
Wszystko dobrze,brak podświetlania konsoli sterującej dwu strefowej klimy,ale da się przeżyć. Na początku lekko przyciskałem wyświetlacz który zaraz potem zaczynał jednak świecić. Zmieniać filtry klimy i napełniać ją :) .
Dziennik kosztów dla Renault Laguna II Kombi 1.9 dCi 120KM 88kW
6,6
~Mariusz
Kombi 1.9 dCi 120KM 88kW
Ogrzewanie super - ale klimatyzacja dwustrefowa mimo nabicia nie chłodzi tak jak trzeba - raz chłodzi raz nie - jeśli działała by tak jak trzeba było by doskonale a taak jest tylko dobrze
Renault Laguna II Kombi