Lista ocen Renault Laguna II Kombi 1.9 dCi 120KM 88kW 2001-2007 (72) - Wyciszenie

Na liście zabraknie 117 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~PiotrG
Kombi 1.9 dCi 120KM 88kW
przeciętnie - po prostu, przy wyższych prędkościach robi się w sodku głośno, najlepiej podróżować tak do 120 - wtedy i dynamika jest zadowalająca i poziom hałasu w środku nie jest za duży. dużo daje zmiana radia z fabrycznego na jakieś o lepszych parametrach, można głośniej słuchać muzyki, jest bardziej czysty dźwięk, i mówię tutaj o zmianie nawet z tej lepszej jakości cabasse - zmieniłem na zwykłe radio pioneer'a za 140 zł i jestem b....
~Radoslaw Waliszewski
Kombi 1.9 dCi 120KM 88kW
zupelnie ok - poprzedni silnik w passacie 1.9 tdi byl glosniejszy co byl szczegolnie slyszalne na wolnych obrotach , do kabiny nie docieraja zbytnie chalasy , doskonale wyciszenie, nawet przy wysokich predkosciach mozna sobie swobodnie rozmawiac , co ma znaczenie szczegolnie w dluzszej trasie kiedy wykrzykiwanie do siebie mogloby byc meczace - podczaz znacznych predkosci na autostradzie. Fabryczne radio dodatkowo samo reguluje glosnosc w...
~luki323i
Kombi 1.9 dCi 120KM 88kW
Jest naprawdę cicho. Silnik zaczyna hałasować po przekroczeniu 120km/h a tak to tylko szum opon, nawet przy wyższych prędkościach można szeptać w aucie i jest ok. Przez to wyciszenie często łapię się na tym, że przekraczam dozwoloną prędkość. Często wydaje mi się, że lecę 90km/h a na budziku wskazówka już przekracza 120km/h, także lepiej uważać. Przy 50km/h ma się wrażenie jakby auto wręcz się toczyło.
~Iwonek
Kombi 1.9 dCi 120KM 88kW
ogólnie ok, ale przez pewien czas myslałam że moje kochane autko już sie psuje bo na niskich biegach spod maski dobiegało cos na wzór silnika traktora i to starego.. okazało się, że był niedokręcony (sic!) filtr powietrza i sie telepał :) rewelka
~_zigi
Kombi 1.9 dCi 120KM 88kW
super,diesel ma to do siebie ze pracuje na niskich obrotach ok. 2 tys. i jedzie bo ma duży moment i nie trzeba gazować jak w benzynie. Tutaj jest cicho, lekki pomruk silnika uspokaja, to mój pierwszy diesel i powiem że jest super.
~anonim221
Kombi 1.9 dCi 120KM 88kW
Cisza spokój . silnika nie słychać prawie wgl tylko przy przyspieszaniu przy około 2,5-3 tyś słychac ale też nie za głośno . radio spokojnie słychać nawet przy 130km/h przy 10 vol. 150km/h nie słychać szumu w kabinie .
~nicko55@interia.pl
Kombi 1.9 dCi 120KM 88kW
może nie jest to i mercedes, ale ten samochód jest wystarczająco dobrze wyciszony, aby czuć się w nim dobrze. przy jeździe z większą prędkością poziom hałasu w kabinie jest również na dobrym poziomie i nie przeszkadza.
~yarek
Kombi 1.9 dCi 120KM 88kW
doskonale,to jest to czego oczekuje sie od auta wyciszenie to czesc komfortu,dla mnie rewelacja.porownanie z a4 2003,skoda superb 2006,mercedes c220 2004,oczywiscie wszystko w dieslu
Kombi 1.9 dCi 120KM 88kW
nie jest najgorzej, przy duzych predkosciach slychac tylko wiatr za szyba, dla mnie bajka to w dieslu. w benzynie nawet nie wiedzialem ze auto ma wlaczony silnik gdy do niego wsiadlem
Dziennik kosztów dla Renault Laguna II Kombi 1.9 dCi 120KM 88kW
6,6
~Pawcio
Kombi 1.9 dCi 120KM 88kW
jak na silnik diesla bardzo cichutko - porownywalnie z benzyniakami - o niebo lepiej niz w pasacie TDI - tytaj tylko delikatny szmer a tam niczym ciagnik rolniczy
Renault Laguna II Kombi