Lista ocen Renault Laguna II (353)

~Ben
Hatchback 1.8 16V 120KM 88kW
Duże wygodne auto o nowoczesnej sylwetce. Bardzo dobrze wyposażone. Tanie części zamienne i duża dostępność do używek.Poważnych awarii nie miałem. Drobne problemy z elektroniką. Można wykonać we własnym zakresie kupując używki z anglików. Dużą zaletą jest komfortowe zawieszenie, duży zakres bezpieczeństwa.
~Ben
3,8
~miron
Kombi 1.8 16V 120KM 88kW
Obecnie całokształt przedstawia się bardzo korzystnie. Auto ma 10 lat przebieg prawie 400 tyś. ale dzięki moim zabiegom jeździ lepiej od nowego.
~pawciorello
Kombi 1.8 16V 120KM 88kW
Samochód gdyby nie kilka problemów jak niskiej trwałości zawieszenie czy problemy z \"centralnym\" i innym drobnym usterką oceniłbym na bardzo dobry bo jest to bardzo dobry i wdzięczny samochód jeżeli się o niego dba!
~Artur
Hatchback 1.8 16V 120KM 88kW
Świetne auto, ale niestety troche niedopracowane. Wersja Dynamique na rynek w UK ma świetne wyposażenie: półskórzana tapicerka, nawigacja (2D), elektrycznie sterowane: szyberdach, lusterka, szyby (4), karta-kluczyk, alufelgi R17 z oponami 225/45, spojler, centralny zamek, światła przeciwmgielne, ABS z BA. Samochód jest obszerny, chociaż z tyłu nie jest aż tak dużo miejsca, a bagażnik jest dość skromny. Świetnie zabezpieczony antykorozyjnie....
~Przemek
Hatchback 1.8 16V 120KM 88kW
Ogólnie autko mamy od nowości, raz zawiodło ojca, męczył się ale dał rade uruchomic. Ja problemu z nim nie miałem. Ogólnie renault z silnikami benzynowymi nie cierpią na poważne dolegliwości, radze omijac ASO to moim zdaniem największa wada RENAULT, jak autko ma już więcej niż 7 lat i zgłaszasz zastrzeżenia do powłoki lakierniczej (kropka na dolnych drzwiach) to dupek nawet nie ma ochoty wyjśc i obejrzec auta, pyta gdzie go serwisowałem i...
3,8
~prz
Hatchback 1.8 16V 120KM 88kW
Bardzo ładne, bogato wyposażone, dość szybkie i komfortowe auto za małe pieniądze. Niestety jest niedopracowane pod względem solidności. Wracając do wyglądu to nie spotkłem jeszcze osoby, której to auto by się nie spodobało. I to zarówno na zewnątrz jak i w środku. Większość osób jest zachwycona wyglądem tego samochodu. No i koszty eksploatacji: wbrew pozorą to auto nie rujnuje kieszeni.
2,9
~BUKOSZ
Kombi 1.8 16V 120KM 88kW
Masakra - te usterki problemy i szukanie ludzi który mogli by to zrobić za w miarę normalne pieniądze.. Plus jest taki że użytkownicy Lagun łączcie się ..
~szwagierz13@poczta.onet.pl
Hatchback 1.8 16V 120KM 88kW
Byłem z tej gabloty zadowolony. Jeździłem sporo i zawsze na niej polegałem. Bezpiecznie i wygodnie tak miało być i było.
~mdg, michal.gawrrysiak@gmail.com
Hatchback 1.8 16V 120KM 88kW
Może to sentyment, ale nie mogę złego słowa o nim powiedzieć. Czasami jadąc jak słyszę np. jakiś stukot w zawieszeniu odgrażam się, że go sprzedam, ale to groźby bez pokrycia. Auto bardzo wygodne, oszczędne i nie rzuca się w oczy. Dobrze się prowadzi, ale bez szaleństw.