Lista ocen Renault Laguna III Grandtour Phase II 2.0 dCi 175KM 129kW 2011-2015 (11) - Widoczność

Na liście zabraknie 5 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~ronin1976
Grandtour Phase II 2.0 dCi 175KM 129kW
Wszystko było by dobrze gdyby nie to, że czasami spasowanie elementów daje się we znaki. Natomiast komfort podróżowania (ja robię ok. 5 tyś km/m-c) bardzo dobra. Renault zachowało równowagę pomiędzy komfortem podróżowania a sztywniejszym zestrojeniem auta.
~rdkjkbwsk
Grandtour Phase II 2.0 dCi 175KM 129kW
Bardzo dobra, a tam gdzie zaczyna się robić problem to: -lusterka przy cofaniu można skonfigurować tak, aby opuszczały się do dołu wskazując miejsce, -wkraczają czujniki parkowania i problem znika.
~Paweł
Grandtour Phase II 2.0 dCi 175KM 129kW
Widoczność bez zastrzeżeń. Lusterka boczne jak i wsteczne potrafią wibrować podczas jazdy i produkować rozmyty obraz, jednak w codziennej jeździe to nie przeszkadza.
~DD
Grandtour Phase II 2.0 dCi 175KM 129kW
Nie mam większych zastrzeżeń do widoczności. Dużo lepiej niż w Insigni, którą też testowałem. Dodatkowo czyjniki parkowania robią dobrą robotę.
~Pablo Pablo
Grandtour Phase II 2.0 dCi 175KM 129kW
W kombi widoczność w mojej ocenie całkiem niezła. Słupki A nie zasłaniają widoczności.
~Pio
Grandtour Phase II 2.0 dCi 175KM 129kW
Dobra ,nawet do tyłu mimo opadajacej pod dosc ostrym kątem tylniej szyby
~kulfon
Grandtour Phase II 2.0 dCi 175KM 129kW
w zasadzie nie ma do czego się przyczepić, lusterka boczne są naprawdę duże.
~Piter
Grandtour Phase II 2.0 dCi 175KM 129kW
Z przodu super, do tyłu gorzej ale czujniki parkowania plus duże lusterka wystarczą.
~Sevek
Grandtour Phase II 2.0 dCi 175KM 129kW
Może być, myślę że nie jest tu najgorzej.

Usterki Renault Laguna III

Renault Laguna III – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu