Lista ocen Renault Laguna III Grandtour (111) - Wentylacja i ogrzewanie

Na liście zabraknie 73 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Marcin
Grandtour 2.0 dCi 150KM 110kW
Ciepły nawiew uruchamia się szybciej, niż w benzynowej Corolli, umożliwiając odtajanie szyb i kierowcy naprawdę szybko. Podgrzewane fotele to już raczej dodatek. Bardzo miły jest nawiew na tylną kanapę
~DAWID
Grandtour 2.0 dCi 175KM 129kW
Co do ogrzewania to trudno mi się wypowiedzieć, ale klima chodzi bardzo dobrze, na auto nie szaleje i nie wali w nas polarnym chłodem tylko dozuje nam emocje. Szyby szybko odparowują jest ok.
~DR
Grandtour 2.0 dCi 150KM 110kW
Fantastyczna klima, błyskawicznie ogrzewa i schładza auto. Mankament - niedogrzany brzeg szyby - przy intensywnych opadach śniegu dolna krawędź paruje, przy lewym słupku zbiera się gruba warstwa śniegu.
~wojciech
Grandtour 1.5 dCi 110KM 81kW
filtry kabinowe juz wymienialem i dobrze -> francuskie ASO obciazylo poprzedniego wlasciciela wymiana ale wymienili tylko 1 filtr (a sa 2 -> troche syfu sie tam nazbieralo); mam podwojny klimatronik - polecam
~jaguar1984
Grandtour 2.0T 16v 205KM 151kW
wszystko działa sprawnie i szybko. Nawiew klimy na tylne siedzenia w końcu pozwala czuc chłód również z tyłu. Efektem Braku nawiewu na tyło to ,że z przodu zimno a z tyłu pasażerom gorąco
~Wojtek
Grandtour 2.0 dCi 130KM 96kW
Klima wydajna szybko chlodzi w upał, ogrzewanie bardzo dobre, grzałki nurkowe szybko nagrzewają płyn a o wnętrze dba dodatkowa grzałka elektryczna więc szybko mamy ciepło w autku
~mackmannn
Grandtour 2.0 dCi 150KM 110kW
Wszystko super, zwłaszcza klima s opcją SOFT - nie łagodne chłodzenie bez urywania łba. Nie znam innych aut z tą opcją, bardzo przydatne zwłaszcza jeżeli komuś klima szkodzi.
~edip1976
Grandtour 2.0 16v dCi 180KM 132kW
nic dodać nic ująć. działa bezproblemowo. w zimie szybko sie nagrzewa. Polecam podgrzewane Fotele! chyby malo co tak potrafi umilić pierwsze chwilę w zimnym aucie jak ciepły fotel!
~MaciuKing
Grandtour 2.0 dCi 130KM 96kW
Rewelacja! Renault ma świetna klimę w porównaniu do innych aut z rodzina np insignia, passat b6 czy mazda 6 bije ich na głowę szybkością działania i wydajnościa

Usterki Renault Laguna III

Renault Laguna III – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~Karol
Grandtour 2.0 16v 140KM 103kW
Klima chłodzi jak trzeba oraz posiada bardzo fajny tryb pracy "Soft", dzięki któremu nic nie wieje. Brakuje mi podgrzewanej przedniej szyby, która była w Focusie.
Renault Laguna III Grandtour