Lista ocen Renault Laguna III Grandtour (111) - Wentylacja i ogrzewanie

Na liście zabraknie 73 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Tomek
Grandtour 2.0 dCi 150KM 110kW
No w tym punkcie muszę przyznać że zimą grzeje się bardzo szybko - w poprzednim miałem vebasto - ale tutaj nawet bez tego cuda jest bardzo ok. Klima latem pracuje też ok.
~r34d0nly
Grandtour 2.0 dCi 150KM 110kW
A i tutaj nie mam nic do zarzucenia. Kabina nagrzewa się rewelacyjnie szybko w zimie i chłodzi bardzo szybko w lecie. Zdecydowanie super zarządanie temperaturą.
~były_skodziak
Grandtour 2.0 dCi 150KM 110kW
Tak klimatyzacja jak i wentylacja działają bez zarzutu. Przyczepić się można jedynie do automatycznego zamykania obwodu w przypaku zanieczyszczeń. Działa zbyt wolno
~Arturrro
Grandtour 2.0 dCi 150KM 110kW
do tej pory myślałem, że doskonale, ale po fali upałów ocena dobra, lecz bliżej doskonałości niż przeciętności-plus mozliwość regulacji schładzania-doskonałe przy małych dzieciach
~Łukasz
Grandtour 2.0 16v 140KM 103kW
Ogrzewa sie i schładza poorawnie, jak większość samochodów. Klima dwustrefowa posiada 3 trybe automatyczne, a to uprzyjemnia jej obsługę
~Mik
Grandtour 2.0 dCi 130KM 96kW
Dobrze, może nawet bardzo dobrze. Na pewno ponad średnią. Dość szybko się nagrzewa, nawiew na szybę zaskakująco skutecznie rozmraża zamarźniętą szybę.
~epic
Grandtour 2.0 dCi 150KM 110kW
Zmiana temperatury - musisz sterować lewa i prawa strona, brak sterowania mono. Klimatyzacja w trybie AUTO, zawsze włącza sprężarkę klimy
~maciek1603
Grandtour 2.0 dCi 130KM 96kW
Bardzo dobra, wręcz doskonała, szyba nigdy nie paruje przy włączonej klimie na auto, szybko się odmraża w zimę. Z tego jestem bardzo zadowolony.
~krych.
Grandtour 1.5 dCi 110KM 81kW
Nie wiem jak to będzie zimą , ale klimatyzacja działa sprawnie i szybko schładza wnętrze. Dmuchawa pracuje cichutko i nawet nie ma co porównywać do Corsy.

Usterki Renault Laguna III

Renault Laguna III – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~Darek
Grandtour 2.0 dCi 150KM 110kW
Super wydajna klimatyzacja w trzech ustawieniach, podgrzewane fotele, których wartość mozna ocenic przy wsiadaniu do auta o 4 rano przy minus 20 na dworze.
Renault Laguna III Grandtour