Lista ocen Renault Laguna III Grandtour (111) - Wentylacja i ogrzewanie

Na liście zabraknie 73 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~krzyhoo
Grandtour 2.0 dCi 175KM 129kW
Jestem zaskoczony. Pozytywnie. Samochód nagrzewa się w środku bardzo szybko. Szybkość nagrzewania RL bije mojego Passata B6 na łeb i szyję. Poza tym funkcja \"SOFT\" to super sprawa. Brak funkcji DUAL - tylko właściwie po co ona skoro przyciski ustawiania temperatury są obok siebie?
~WMK
Grandtour 2.0 dCi 150KM 110kW
Żadnych zastrzeżeń. Super funkcjonalne rozwiązanie z opcją nawiewu klimatyzacji Fast i Soft. Super wydajna funkcja szybkiego ogrzania i odparowania przedniej szyby. Mam wrażenie, że sam proces nagrzewania wnętrza przebiega jednak wolniej niż w benzynowej poprzedniczce.
~Adam
Grandtour 2.0 16v dCi 180KM 132kW
Ogrzewanie bez zastrzeżeń. Natomiast klimatyzacja czasami się gubi, np. wieje bardzo zimnym powietrzem, by za chwilę zacząć dogrzewać kabinę - na szczęście są to bardzo rzadkie przypadki, zazwyczaj działa sprawnie.
~cbt57
Grandtour 2.0 dCi 130KM 96kW
Ogrzewanie działa bardzo szybko. Do klimatyzacji nie mam zastrzeżeń. Super jest jej funkcja "soft" co jest zbawieniem dla mej wybranki wiecznie przeziębionej i narzekającej na zbyt duże "podmuchy".
~arkadio72
Grandtour 2.0 dCi 130KM 96kW
Tu dałbym nawet 6, tu człowiek naprawdę czuje, że priorytetem jest jego wygoda. W lato szybko chłodzi, w zimę szybko grzeje (to jest naprawdę zadziwiające szczególnie w dieslu, że przyjemne ciepełko tak szybko leci z kratek).
~gregorhet@yahoo.co.uk
Grandtour 2.0T 16v 170KM 125kW
Wydajności klimy nie miałęm jeszcze okazji przetestować, za to ogrzewanie jest ok. Przy -5 auto dość szybko się nagrzewa, zaś tryb AUTO sprawia, że w deszczowe dni szyby "nie chcą" zaparowywać. Jak na razie duży plus
~Jacek
Grandtour 2.0 16v 140KM 103kW
Klimatyzacja jakie ogrzewanie działają bez zarzutu przez cały okres użytkowania auta nie miałem z nimi żadnego problemu w lecie chłodzisz szybko w zimie nagrzewa się również szybko Żadnych zastrzeżeń
~artur
Grandtour 2.0 16v 140KM 103kW
tutaj napisze tylko że francuskie rozwiązanie jest fenomenalne. kilka przycisków nie zaburza deski rozdzielczej a do tego mamy niewielki panel do regulacji do tego jest bardzo wydajny jak na tak duże auto
~S
Grandtour 2.0 dCi 150KM 110kW
Klima skuteczna i nadal szczelna. Mogłaby mieć regulację co pół stopnia a ma co 1 stopień. Funkcja soft bardzo dobra ponieważ miękko powoduje wychłodzenie kabiny nigdy nie było zapalenia oskrzeli
~balker
Grandtour 2.0T 16v 205KM 151kW
Latem zimno, zimą ciepło. W miarę szybko się nagrzewa. Plus za automatyczny mechanizm przeciwdziałania zaparowywaniu szyb (szczególnie zimną) który działa genialnie, choć wymaga włączonej klimy zimą.
Renault Laguna III Grandtour