Lista ocen Renault Laguna III Hatchback Phase II 2.0 16v E85 eco2 140KM 103kW 2011-2015 (6) - Ergonomia

Na liście zabraknie 5 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~mk
Hatchback Phase II 2.0 16v E85 eco2 140KM 103kW
Ergonomicznie, czytelnie, wszystko na swoim miejscu. Jedyny mały minus za zbyt małe zakresy ustawień kierownicy. Ja znalazłem optymalne miejsce na granicznym położeniu kierownicy. Kilka cm wzrostu więcej i byłby kłopot. (No ale to też kwestia kierownicy w wersji GT, która przysłania więcej pola zegarów niż standardowa). Jesli chodzi o systemy ułatwiające życie to Hands-Free jest mistrzostwem świata, to mój drugi samochód z takim systemem, nie...
~rodzinny_ziomek
Hatchback Phase II 2.0 16v E85 eco2 140KM 103kW
Deska rozdzielcza jest prosta, ale jej kształt jest nie codzienny co sprawia że ma się wrażenie że to nie jest auto z przed lat, tylko coś nowego. Dostęp do wszyskich funkji jest bez odrywania łopatek od fotela. Prosto u funkcjinalnie. Moje auto to bose edition, czyli w pakiecie mam wszystko. Jedyna wada to brak możliwości wyciszenia podczas rozmowy telefonicznej tak żebym ja słyszał rozmówcę a on mnie nie.
~Andrzej
Hatchback Phase II 2.0 16v E85 eco2 140KM 103kW
Bardzo, bardzo, dobrze. Wszystko intuicyjne, nawigacja, obsługa auta - rewelacja. Autentycznie nie miałem potrzeby otwierania książki instruktażowej.
~Wiech
Hatchback Phase II 2.0 16v E85 eco2 140KM 103kW
Czy jest doskonale?, chyba nie ma takiego auta. W każdym razie problemów tu niema.
~greg 72
Hatchback Phase II 2.0 16v E85 eco2 140KM 103kW
Wszystko pod ręką, jedynia pilot przy kierownicy wymaga przyzwyczajenia.
~ela
Hatchback Phase II 2.0 16v E85 eco2 140KM 103kW
Genialny dostęp do bagażnika.
Renault Laguna III Hatchback Phase II