Oceny Renault Master II

Najnowsze oceny Renault Master II

~Kurier
Furgon 2.8 TD 116KM 85kW
Renault Master II
Ogólnie samochód nie jest godny polecenia. Od kilku lat jeżdżę nim jako kurier i mam go dość. Fatalny skręt, słabe światła, w nocy mało widać do przodu i nic do tyłu, do tego poniżej 2000 obrotów w ogóle nie idzie. Trzeba go stosunkowo wysoko kręcić żeby jechał, a to powoduje ból uszu, bo jest w nim naprawdę głośno. Na plus zasługuje prowadzenie, pojemność przestrzeni ładunkowej, widoczność w lusterkach i moc silnika, pod warunkiem, że obroty...
~majhas
Furgon 2.8 TD 116KM 85kW
Renault Master II
Bardzo jestem zadowolony z tego auta. Na Liczniku już prawie 600.000 i żadnej poważnej awarii. Żaden Ducato , Jumper czy Boxer. Miałem poprzednio te padaczki i co chwile problemy. Gdyby nie francuskie dziadowskie zawieszenie to pięć gwiazdek bez niczego.
~grzesiek
Furgon 2.8 TD 130KM 96kW
Renault Master II
pojazd nie wywyższa się od innych niski koszt zakupu oraz w miare oszczędny silnik nie powoduje z niego zadnej okazji.natomiast koszt eksploatacji wymiany części powala na kolana zdecydowanie odradzam dla małych przedsiębiorstw gdzie liczą każdą złotówkę
~Zygmunt
Furgon 2.2 TD 120KM 88kW
Renault Master II
W stosunku do ceny jest niezawodny , cichy , elastyczny i ma przegromne kopyto w stosunku do Transita . jedyny kłopot to serwis Renaulta - to wieczna walka z pokorą i cierpliwością. Totalnie olewają.
~krzysiek@papak.com.pl
Furgon 2.2 TD 120KM 88kW
Renault Master II
ogólnie autkiem jeździ się fajnie i wygodnie ale naprawy zabijają człowieka i niszczą jego zyski - bo renault musi zarobić a my niekoniecznie :) piszę to z pełną odpowiedzialnością bo jeździełm rożnymi autami i różne naprawiałem, renault master to tragedia, wystarczy pośledzić sprzedaż częśći na allegro by mieć wyrobione zdanie na jego temat. gdy czytam niektóre komentarze to wygląda na to że piszą osoby którym szef w pracy powierzył auto by...
~Elvis
Furgon 2.5 D 80KM 59kW
Renault Master II
Witam mam juz 2 mastery jeden 2.5d z 99r i drugi 2.2dci z 01 ten pierwszy ma przejechane ok 300tys i powiem wam ze nie przykladam sie do auta wiec po 2 latach zrobilem zawieszenie bo juz cos tam pukalo stukalo ,auto nie do zdarcia lejesz ropke i koniec silnik pracuje idealnie jest duzo slabszy od dci ale to nie jest auto do scigania sie a do pracy.moim zdaniem mastery to dobre auta nie tak awaryjne jak dukato jumper czy boxer

Usterki Renault Master II

Renault Master II – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~pawel92
Furgon 2.2 TD 90KM 66kW
Renault Master II
Wspaniałe auto dostawcze moim zdaniem najlepsze w swojej klasie :)
~leon
Furgon 2.5 TD 115KM 85kW
Renault Master II
auto jest przyjemne w jeździe ,pakowny,dobra widoczność ,słaby promień skretu,skrzynia biegów padla przy 210000,
~CHAMPION
Furgon 2.8 TD 120KM 88kW
Renault Master II
ZAJEBISTY SAMOCHÓD DOSTAWCZY POD WARUNKIEM ZE MA JEDNEGO KIEROWCĘ NAPRAWDĘ NIEZAWODNE AUTO I DOŚĆ PRZYZWOITE SPALANIE POLECAM JAK NAJBARDZIEJ. NIE BÓJCIE SIĘ RENO.
~wojtus2@onet.eu
Furgon 2.2 TD 90KM 66kW
Renault Master II
Oprócz zawieszenia i układu kierowniczego wymieniałem już wszystko i to nie jednokrotnie.Przyszłych chętnych do zakupu tego auta proszę o przeczytanie tej opini!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!