Oceny Renault Master III 2.5 dCi 120KM 88kW 2003-2010

Renault Master III 2.5 dCi 120KM 88kW 2003-2010 - Oceń swoje auto

Najnowsze oceny Renault Master III 2.5 dCi 120KM 88kW 2003-2010

~Paweł
Furgon 2.5 dCi 120KM 88kW
Jestem bardzo zadowolony z mojego Mastera może akurat trafił mi się dobry egzemplarz albo to poprostu dobre auto, najbardziej cenie jego niezawodność i ekonomiczność, pozytywnie w tym aucie zaskakuje silnik jednostka na zwykłych wtryskiwaczach dosyć prosta jak na DCI bardzo ekonomiczna a zarazem wystarczająco zrywna 120KM w zupełności wystarczy do odpowiedniej jazdy nie zapominajmy że to auto typu ciężarowe wiec nigdy nie będzie to mercedes na...
~Robsik
Furgon 2.5 dCi 120KM 88kW
Najgorsze jest to wciskanie kitu przez sprzedawców. Wymiary paki, które podają są zawyżone, bez metrówki ani rusz. Mam L3H3 wmawiali mi, że 5 palet wejdzie. Wejdzie, ale pustych na podłogę(próbowałem). Z towarem i ofoliowane (zwłaszcza jak się folia poskleja... Najgorszym wrogiem samochodu jest jego właściciel. Katowanie auta, złe paliwo, złe serwisowanie rujnują auto i przy okazji kieszeń właściciela. Nie to żebym wolno jeździł|(o nie!), nie...
~Janek
Furgon 2.5 dCi 120KM 88kW
Samochód kupiony w 2019 roku z przebiegiem 320 tys. km od drugiego właściciela pochodzącego z Włoch, samochód spisuje się dobrze po dziś dzień, od tamtego momentu zrobiłem nim ponad 176 tys. km, niedługo "magiczne" pół miliona będzie przejechane.
3,4
~Szakal
Furgon 2.5 dCi 120KM 88kW
Jest dobrze, silnik wzorowy odpala,jezdzi, zawieszenie trwałe jak na francuza i na polskie drogi, skrzynia posiada swoje humory, a klima to pomyłka ilość skrzypień i małych usterek drażni dzięki radiu możemy o tym zapomnieć wiec moja ocena jest taka jak wół do roboty polecam, jako samochód typu camper czy bus do przewozu ludzi... Nie polecam.
~PAWEŁ RACHWAŁ
Furgon 2.5 dCi 120KM 88kW
Uważam, że to bardzo dobre auta, dobra blacha, dość dobre zawieszenie, silniki dobre ale słabe wtryski -lub marne paliwo. Mógłby być lepiej wyciszony i wygodniejszy dla kierowcy. RENAULT MASTER ma duszę, to auto trzeba znać i kochać sam się psuje sam się naprawia wszystkiemu winna elektryka która potrafi zaszaleć przez śniedziejące styki lub mokre kompy.
~simonlevy
Furgon 2.5 dCi 120KM 88kW
JESLI O MNIE CHODZ TO TEN SAMOCHOD JESZCZE MNIE NIE ZAWIODL. ZADNYCH POWAZNYCH NAPRAW TYLKO TO CO TRZEBA ROBIC ( OLEJE , FILTRY ITD. ) JAK ZAS TA CENE SUPER AUTKO . MOGLA BY TYLKO WYJSC JESZCZE DLUZSZA WERSJA. GORACO POLECAM :)
Dziennik kosztów dla Renault Master III 2.5 dCi 120KM 88kW
9,7
~MateuszP
Furgon 2.5 dCi 120KM 88kW
Dobry bus w dobrej cenie!według mnie najlepszy stosunek jakości do ceny.Auto nie ma powaznych wad jest dopracowaną konstrukcją i wiem że jak załaduje więcej to nie pognie mi się blacha jak w innych dostawczakach.Brawo dla renault za silnik!!!Nowoczesny i ekonomiczny.Polecam ten samochód!!!
~Maciek
Furgon 2.5 dCi 120KM 88kW
Za całokształt ocena bardzo dobra brak poważnych napraw praktycznie tylko przeglądy i podstawowe sprawy typu klocki,oleje,filtry,opony. Ja osobiscie jestem zdecydowany na zakup samochodu tej samej marki. Polecam ten model oczywiscie na moim przykładzie, jak do tej pory bez większych problemów .Pozdrawiam Maciek
~KAROL
Furgon 2.5 dCi 120KM 88kW
NAPEWNO KUPIE ZNÓW MASTERA . JEŚLI KTOŚ SZUKA POŻĄDNEGO AUTA DOSTAWCZEGO TO BĘDZIE BARDZO ZADOWOLONY Z MASTERA SZEROKI WYGODNY Z NOWOCZESNYM SILNIKIEM DCI !!! WYSTARCZY TYLKO O NIEGO DBAC I BĘDZIE ROBIŁ NIM SETKI TYS KILOMETRÓW. NIE CZYTAJCIE TYCH BZDÓR NA TEMAT TYCH AUT BO TO PISZĄ MANIACY I LUDZIE CO LEJĄ OLEJ OPAŁOWY A POTEM PISZĄ ŻE WSZYSTKO IM WYSIADŁO !!! POLECAM TO AUTO JEST NIE ZŁE !!!
2,5
~xxx
Furgon 2.5 dCi 120KM 88kW
skrzynia biegów to szajs, serwis beznadziejny, gwarancja nie obejmuje praktycznie niczego nawet auta zastepczego i co dziwne nie jest okreslony maksymalny czas naprawy gwarancyjnej. Posiadam kilka takich aut i zdecydowanie lepszy jest JUMPER