Lista ocen Renault Megane I Coupe (96) - Przestrzeń dla kierowcy i pasażerów

Na liście zabraknie 72 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~proximo
Coupe 1.6 i 16V 110KM 81kW
Kierowca: Regulacja fotela i kierownicy pozwoli kazdemu dopasowac sie do wygodnej pozycji. Sporo miejsca na podparcie sie lokciem w korkach:) Pasazer: Z przodu bez zastrzezen. Z tylu - uciazliwe wchodzenie i wychodzenie (coupe). Denerwuje schowek pomiedzy tylnymi fotelami (przespac sie raczej nie da). Dla wyzszych osob troche malo miejsca na nogi. W zaleznosci od gabarytow pasazera slyszalem opinie o tylnych miejscach - "o, jak duzo...
~Slav
Coupe 1.6 i 16V 110KM 81kW
Przestrzeni jest sporo z przodu, z tyłu te dwie osoby również nie będą specjalnie narzekać na siedziska, natomiast małe okienka robią swoje i widać, że nie jest to sedan lub hb. Odnośnie foteli jeszcze, ciągle mam wrażenie, że zrobione są pod drobne osoby, kobiety. Mam 178cm i 78kg wagi, a wydaje mi się, że ledwo się w nie mieszczę, nie mogę się idealnie ustawić.
~Wwa
Coupe 1.9 dTi 100KM 74kW
Auto ma dosyć małe gabaryty, ale miejsca jest dosyć sporo z przodu. Z tyłu gorzej - w 4 osoby dorosłe można jechać na krótkie trasy. Dosyć niski sufit - przy moim wzroście(180cm) nie da się wygodnie siedzieć z tyłu, trzeba zginać głowę. Dla kierowcy większego niż 190 cm może być problem z wpasowaniem się, fotela nie można zbyt daleko odsunąć.
~PrzemaSi :)
Coupe 1.6 i 90KM 66kW
Dla kierowcy i pasażera z przodu jest zaj...ste ale dla pasażerów na tylnych siedzeniach.. to też zależy dla kogo :) jak dla mnie siedzenia śa bardzo wygodne... ale jeśli chodzi o osobę która ma 190cm wzrostu to strasznie niskie to autko :D lecz jak na klasę (sport) jest o 100% lepiej niż w Oplu Tigrze :)
~krusz18@interia.pl
Coupe 1.6 i 90KM 66kW
na przednich siedzeniach jest OK. mało miejsca na tylnej kanapie i w bagażniku ale jak dla mnie wystarcza bo jezdze sam. auto 4 osobowe w dowodzie rejestracyjnym. 5 osob i tak by nie weszlo bo na tylnej kanapie po srodku jest plastikowy schowek
~martins999
Coupe 1.6 i 90KM 66kW
ja posiadam wersje Coupe, wiec hehe z przodu wystarczająco ale z tyłu wieksi pasażerowie mogą porównać ilość miejscca z ta z seicento, z ta różnicą ze fotele z tyło jak i z przodu są znakomicie wyprofilowane i zapewniaja świetne czymanie
~Warszawiak
Coupe 1.4 i 16V 95KM 70kW
Z przodu jest bajecznie, dwie osoby będą jechały z ogromną przestrzenią na nogi i ręce. Mam 198 cm wzrostu. Z tyłu trochę przesadzili, bo niby jest wygodnie, ale naprawdę ciężko zmieścić gdzieś nogi, nawet niewielkim osobom.
~Maciek
Coupe 1.6 i 90KM 66kW
Z przodu wygodnie, z tyłu... yyyyyyyyyyyy To tam ktoś wsiada? Przy 1,76cm wzrostu dotykam włosami dachu gdy siedzę z tyłu. Wychodzenie i wchodzenie to porażka no ale to nie jest auto 4 miejscowe. Tył jest na wszelki wypadek :D
~Kondziu (konrad.era@interia.pl)
Coupe 1.6 i 16V 110KM 81kW
Z przodu miejsca wystarczająco. Z tyłu gorzej, ale dzięki głębokim wcięciom w kanapie także wygodne, nawet dla większych osób. Podróż 12h nad polskie morze bez większych przeszkód przejechana przez mojego brata (174 cm wzrostu).

Usterki Renault Megane I

Renault Megane I – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~pesos69
Coupe 1.6 i 16V 110KM 81kW
jak na autko coupe z tylu wystarczjace miejsce i wygodne rowniez przestrzen na nogi ,,,przod ok nie zaliczam sie do wielkich osob wiec nie wiem jakby wieksza osoba sie czula jak dla mnie oki wystarczajaco duzo miejsca ...
Renault Megane I Coupe