Lista ocen Renault Megane I Coupe (84) - Wentylacja i ogrzewanie

Na liście zabraknie 84 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Jarecki600 Pabianice
Coupe 1.6 i 90KM 66kW
Ogrzewanie - OK. Schładzanie - OK. Parowanie - no i tu jest mankament tego auta. Jadąc w 4 osoby jest trudno odparować wszystkie okna (mam klimatyzacje i dopiero ona sobie radzi na 4-tej prędkości). Nie daj boże żeby pasażerowie byli po alkohl. :))
~doniu
Coupe 1.6 i 16V 110KM 81kW
PARUJACA PRZEDNIA SZYBA.TO JEST TRAGEDIA.NADMUCH TO CHYBA W OGÓLE NIE DZIAŁA.BO JAK DMUCHA TO I TAK NIC NIE USÓWA PARY Z TEJ SZYBY.nIE WIEM JAK JEZDZA INNI WŁASCICIELE mEGANE KIEDY NIE MAJA KLIMY.jA SOBIE TEGO NIE WYOBRAZAM.
~Kondziu (konrad.era@interia.pl)
Coupe 1.6 i 16V 110KM 81kW
Grzeje dobrze, klimatyzacja daje radę w największe upały. Specyficzny układ wentylacji sprawia, że przy nawiewie na szybę przednią trzeba zamykać wloty na desce rozdzielczej. Kwestia przyzwyczajenia.
~Michał M.
Coupe 1.6 i 90KM 66kW
Tutaj nie mam nic do zarzucenia. Grzeje jak piec, chłodzi jak lodówka. Ogrzewanie jest bardzo wydajne, szyby odparowują w chwilę, po 3 minutach jazdy jest już ciepło. Klimatyzacja również działa znakomicie.
~chromiq
Coupe 1.6 i 16V 110KM 81kW
Bardzo szybko się nagrzewa w końcu niewielkie auto :) wentylacja dobra tylne uchylane szybki dobrze robią za szyberdach :P wielkie szyby przednie wiec ciepło=uchylenie okna i po problemie:)
~pesos69
Coupe 1.6 i 16V 110KM 81kW
ogrzewanie ok .lecz renatki z tego co sie naczytalem nie maja rewelacyjnego nawiewu wymienilem filtry powietrza i jest ok ale nie rewelacyjnie ...... hmmm klima za to super klima dziala wysmienicie
~Maciek
Coupe 1.6 i 90KM 66kW
Auto benzynowe, w zimę kochane, mała kabina która szybko się nagrzewa, a w gorące dni szybko się ziębi przy klimie. Nie raz się rozchorowałem przez takie zabiegi.
~Wito
Coupe 1.6 i 16V 110KM 81kW
klimatyzacja super działa prawie na tychmiast po włączeniu, w lagunie musiałem przejechać spory dystans żeby było chłodno a tu niespodzianka coupetka mnie oczarowała
~zaku
Coupe 1.6 i 16V 110KM 81kW
troche wilgoci w powietrzu i juz trzeba odparowywac,a w tym aucie wydaje sie to czasochlonne.., klima oczywiscie szybko ulatwia sytuacje ale przez to dosc czesto w uzyciu
~Megi
Coupe 2.0 i 16V 150KM 110kW
Pry przebiegu 160.00tysięcy miałem awarię wentylatora było trochę roboty ale wszystko do dziś działa klima także super i bez problemowo
Renault Megane I Coupe