Lista ocen Renault Megane I Coupe (168)

~Megi
Coupe 2.0 i 16V 150KM 110kW
Jestem posiadaczem tego auta już 8 rok i niestety czas na nowszy model przez te 8 lat i przejechaniu prze zemnie 180tysięcy stan na dzień dzisiejszy 269tk mogę wiele się wypowiedzieć - Ale roztaję się z żalem i sentymentem .Bardzo dobry samochód mimo kilku drobiazgów ale to każdy pojazd ma swoje "ALE"
~SK1980
Coupe 1.6 i 90KM 66kW
piękne auto (żółty kolor!! - siadaja na nim wszystkie owady z okolicy), dość szybkie, mało pali, trochę skrzypi w środku ale da się przeżyć. Usterkowość głównie zależy od tego jak się jeździ (nie zarzynajcie za bardzo swoich autek!!!) i gdzie się SERWISUJE.
3,6
~joe_heban@o2.pl
Coupe 1.4 i 16V 95KM 70kW
ladne auto, dobrze wyposazone, super zawieszenie (trzymanie, nie trwalosc) sredni silnik (porownanie z fiat 1.2 16V przegrywa o dlugosc), fatalna skrzynia, srednie spalanie, ASO najgorsze z mozliwych (Konin Lamot omijajcie). Nie mialem wielkich oczekiwan, auto mi sie podobalo. A to ze zawieszenie nie wygra z polskimi fdrogami, ze w aso jak to w polsce beda cwaniakowac i ze francuskie auto bedzie sie psuc to sie nie ludzilem. Poki co jest ok,...
~zaku
Coupe 1.6 i 16V 110KM 81kW
Mimo ze to francuz jestem zadowolony,auto stosunkowo tanie chodz cena poszczególnych częsci jest dosc droga;/ dobrze ze sa dostępne częsci uzywane,(np nowy czujnik temp.powietrza 200zl;/)na uzywkach 60zl:P Ogólnie sympatyczne autko i kupił bym jeszcze raz pod warunkiem ze zadbane i w bardzo dobrym stanie technicznym
~Wwa
Coupe 1.9 dTi 100KM 74kW
Autko doskonałe do jazdy miejskiej i pozamiejskiej w 2 osoby. Dynamiczne i oszczędne. Zwraca uwagę i podoba się (zwłaszcza kobietom).
3,2
~vster; VECTOR10@POCZTA.ONET.PL
Coupe 2.0 i 16V 150KM 110kW
bardzo szybki i ładny samochód. nie kupił bym go z innym silnkiem. 150 koni wynagradza ceny cerwisu i drobne usterki. na światłach można zostawić więszość aut (także "teoretycznie" mocniejsze wozy jak np. niektóre v6) silnik kręci się do 7 tyś i równomiernie przyspiesza w całym zakresie. wdepnięcie gazu przy 180 km/h nadal wciska w fotel!! rasowy klang i bezpieczne nadwozie (**** w teście euroncap) niestey trzeba się pogodzić z drogimi...
~ICEQbe
Coupe 1.6 i 16V 110KM 81kW
Polecam to auto. Bardzo przyjemne i bezawaryjne wszystkie silniki 16v. W nadwoziu Coupe do dziś ładnie się prezentuje, o wiele ładniej niż Megane II generacji. Idealne dla młodych osób. Jeśli kupować to tylko modele po liftingu od 1999r - lepiej wykonane i dużo mniej awaryjne, co potwierdzają rankingi TUV. Megi plasuje się w nich bardzo wysoko - na równi z Octavią, Astra II czy VW Passatem itp
~luki
Coupe 1.6 i 90KM 66kW
Podoba mi się to autko i bardzo chętnie kupię takie drugi raz, z tym że już po face-liftingu :)
~krusz18@interia.pl
Coupe 1.6 i 90KM 66kW
silnik pracuje cichutko.jednak w megane często są kłopoty z pływającymi obrotami na biegu jałowym, polecam sprawdzic to przed kupnem ponieważ w tym modelu czesto pada silniczek krokowy lub cewka. za krokowca w zamienniku dalem niewiele bo 50zl lecz usterka ustapila tylko na jakis czas.cewka to koszt 100-150 zl szt. (Silnik)

Usterki Renault Megane I

Renault Megane I – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~Warszawiak
Coupe 1.4 i 16V 95KM 70kW
Auto idealne dla 1/2 osób do przemieszczanie się po mieście i w trasie. Bardzo ciekawy kształt nadwozia, dopełniony jest przyjemnym wnętrzem, które jak na lata '90 jest dobrze spasowane (dodatkowo dużo elementów jest gumowych, a nie plastikowych). Zdecydowanie polecam to medium francuskiej finezji!
Renault Megane I Coupe