Lista ocen Renault Megane I Hatchback (552) - Całokształt

Na liście zabraknie 509 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~arbuz44
Hatchback 1.9 dTi 100KM 74kW
trzeba pamiętać o wymianie świec żarowych w silniku jak zaczyna w zimie źle odpalać to wymień je na nowe bank pomoże. Po wymianie w moim autku to przy -22st.C palił bez problemu tylko trzeba ja zagrzać ze dwa razy przed uruchomieniem.
~Andrzej
Hatchback 1.4 i 16V 95KM 70kW
Auto wygodne, ekonomiczne i stosunkowo tanie. Za tę pieniądze nie kupimy lepszego. Dość dobrze wyposażone. Brak poważniejszych awarii. Do tej pory tylko łożysko koła ale to defekt naszych \"idealnych\" polskich dróg
~krakuska
Hatchback 1.6 i 16V 107KM 79kW
autko ma 10 lat ja go mam od 2 i w sumie jest ok ale...jak nim jeżdz mam wrazenie ze sie zaraz rozpadnie...tu coś trzeszczy tam cos zgrzyta...jakos tak..dziwnie..choć sie w sumie nie psuje,,,ma duzo przestrzeni, jest pakowne i ładne
~karolb99@op.pl
Hatchback 1.9 D Eco 64KM 47kW
Myślę że ogólnie samochód całkiem dobry na swój rok, a wiadomo nie ma samochodu bez wad jak każde auto ma swoje jakieś tam usterki. W tym aucie nie ma poważniejszych usterek które zniechęcałyby do kupna tego autka.
~Przemo
Hatchback 1.9 dTi 100KM 74kW
Auto godne polecenia za niezbyt wysokie pieniądze można kupić całkiem niezły egzemplarz. Ja akurat sprowadziłem gdyż u nas są bardzo ubogie wersje (ja sprowadziłem "prawie full") Jeden mały minus - przestrzeń...
~romulus
Hatchback 1.6 i 90KM 66kW
samochód służyłmi 10 lat i nigdy nie zawiódł. Jeździełem nim po róznych drogach m wiejskich i dziurawych, tylko raz poi 100000 km wymieniłem amartyzatory. Niestety trzeba było zabezpeiczuc podwozie przed korozja;
~michal.sfinks@gmail.com
Hatchback 1.4 i 16V 95KM 70kW
Samochód sprawował się świetnie, brak poważnych usterek przez 7 lat. Niesamowicie wygodny, całkiem mało pali (choć mógłby mniej). Ogólnie mając do wyboru inne samochody po takiej cenie, zdecydowanie polecam Renault.
~papa2
Hatchback 1.9 D Eco 64KM 47kW
sprzedałem 2 lutnie seicento i kupiłem renie, ciężko powiedzieć czy z perspektywy czasu bym tak samo postapił, musiałem mieć większe i pod tym względem się sprawdziło, może inny model (nie sprowadzany) by się sprawdził
~jaro z Bydzi
Hatchback 1.4 i 16V 95KM 70kW
dalbym tutaj 4+ bo autko jest bardzo przyjemne ladne i wygodne na dlugiej trasie jedzie sie bardzo przyjemnie i w miescie takze daje sobie rade.plecam osobom ktore nie maja za duzo kasy a chca miec wygodne i oszczedne autko
~piegrande@poczta.fm
Hatchback 1.6 i 16V 107KM 79kW
ogólnie nie było to złe auto. niestety po tych naprawach straciłem zaufanie (do marki i do mechanika też). nie kupię już nigdy francuza. stawiam na niemcy. ale wiem ze jest bardzo dużo osób zadowolonych z meganek. ja nie polecam
Renault Megane I Hatchback