Lista ocen Renault Megane I Hatchback (552) - Całokształt

Na liście zabraknie 509 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Rysiek
Hatchback 1.6 i 16V 107KM 79kW
Na trzy lata eksploatacji oprócz klopotów z zapachami z klimy zero innych awarii. Za mało miejsca dla 5 osób. Miękka i bardzo elestyczna jazda. Bardzo skuteczny ABS i hamulce. Pojemny bagażnik. Dziwne ale przy zakupie w salonie brak gaśnicy i trójkąta ostrzegawczego.
~formatservice@poczta.onet.pl
Hatchback 1.4 i 16V 95KM 70kW
Po przejechaniu jednorazowym trasy ok. 1.100 km (po naszych drogach), mogę zapewnić, iż auto jest bardzo wygodne. Również bardzo podoba mi się jej wnętrze, wszystko dobrane jest gustownie i ze smakiem, lubię też specyficzne wycie silnika, kiedy jest na wysokich obrotach.
~przemo
Hatchback 1.4 i 16V 95KM 70kW
wygodny samochód do podróży, dużo miejsca. niestety wykończenie na poziomie lat 80-tych, b liczne usterki mniejsze i kilka dużych. Uwaga na ASO -- tylko dla bogatych desperatów - amatorszczyzna. spora utrata wartości. moje pierwsze RENAULT i z pewnością ostatnie
~pifpafpifpaf@wp.pl
Hatchback 1.6 i 90KM 66kW
Silnik lepiej pracuje na gazie niż na etylinie - należę do wysokich 190 cm i jak usiądę na miejsce pasażera obok kierowcy to od czasu do czasu kolanem włączam awaryjne, zbyt mało miejsca z tyłu przy max cofnięciu fotela kierowcy. DO TEJ PORY NIE MIAŁEM USTEREK od 13.04.2000r.
~JL
Hatchback 1.4 e 75KM 55kW
Auto przyjemne w prowadzeniu i stosunkowo dużo miejsca dla pasażerów i na bagaż (hatchback). Nie za dużo pali, koszty eksploatacyjne do wytrzymania. Zbyt mała moc silnika, za głośna praca. Cena za auto nie wygórowana Ogólnie OK, ale moje następne auto nie będzie ze stajni Renault!
~Ptak
Hatchback 1.6 i 90KM 66kW
Na razie przejechałem nim tylko ok. 2000 km więc trudno o obiektywną ocenę. Auto kupiłem przede wszystkim za dobry stosunek ceny do jakości oraz za ładny wygląd i wykończenie w środku. Poza tym lubię auta "miękkie" i takie, które w zasadzie nie interesują złodziei.
~Arczi
Hatchback 1.6 i 16V 107KM 79kW
Ogólnie rzecz biorąc jest to mój pierwszy samochód z którego jestem bardzo zadowolony . Mimo iż pojawiają się drobne usterki najczęściej związane z elektryką to i tak uważam że ten samochód w tej wersji jest bardzo dobry dla młodego kierowcy
~łukasz
Hatchback 1.6 i 75KM 55kW
Auto wygodne, praktycznie bezawaryjne o ile się chociaż trochę o nie dba, części tanie, rdza wyszła po ok 16 roku życia auta, mi to nie przeszkadza, ciągle robię nim ok 1000 km w weekend. Dodatkowo LPG sprawia, że jeździ się prawie za darmo.
~Dawid
Hatchback 1.6 i 16V 107KM 79kW
Kupowałem pojazd 8-letni za śmieszne pieniądze w porównaniu do Golfa czy nawet Focusa, ale też i oczekiwania nie były aż nadto wielkie, wszak Megane I wyszła na świat 16 lat temu. Jak dotąd jeżdżę, poważnych awarii nie było, i oby nie było ich dalej.
~Niko
Hatchback 1.9 dTi 100KM 74kW
Jestem bardzo zadowolony z tego auta. Za cenę ok. 8-9tys można mieć naprawdę niezawodne i dobrze wyposażony samochód. Oczywiście nie jest to wyścigówka, ale chyba nie po to kupuję się diesla. Średnie spalanie 6-6,5l mówi samo za siebie.
Renault Megane I Hatchback