Lista ocen Renault Megane I Hatchback (552) - Całokształt

Na liście zabraknie 509 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Gabrys
Hatchback 1.6 i 16V 107KM 79kW
Nigdy nie chcialem francuskiego auto. Moja Megana to 5 francuskie auto w rodzinie. Mamy jeszcze dwie Picasso, Clio i C3. Jak by mi postawili taka samą Meganke to bez wachania biore jeszcze raz. Ale wazne silnik koniecznie 1.6 16V z LPG plus klimatyzacja
~Dorota z Katowic
Hatchback 1.4 e 75KM 55kW
Dobre, funkcjonalne i ładne (nadal) autko :) Niskie podwozie i słabe zawieszenie to jego minus . Ładna sylwetka,dobre prowadzenie, przejrzysty panel, ale zaczyna już się sypać z zewnątrz (mimo garażowania). Problem z parującymi szybami. Ogólnie :) nadal klasa samochodzik :)
~Krzychu
Hatchback 1.4 e 75KM 55kW
Czwórka, ale z dużym plusem. Auto wygodne i niezawodne.Żeby pojechać trzeba pokręcić, ale nie odbija się to zbyt negatywnie na spalaniu. Nie zamieniłbym na żadnego twardego niemca. Brak śladów korozji. I najważniejsze-to jeden z ostatnich niezawodnych modeli Renault.
~czlowiekcien
Hatchback 1.4 Eco 70KM 51kW
wspolczuje wszystkim posiadaczom tego auta ja na szczescie nie dlugo sie go pozbede nie ludzcie sie ze to jest wasza ostatnia naprawa megane na pewno was zaskoczy nowa usterka kiedy myslisz ze juz wszystko gra i nic juz nie moze sie zepsuc to na pewno jutro zacznie skads kapac olej
~Jerzy
Hatchback 1.6 i 16V 107KM 79kW
Jest mój drugi Megane . Ogólnie jestem zadowolony gdyby nie jedno , pojawiła się korozja na krawędziach tylnych nadkoli. Wada usuwana w ramach gwarancji (gwarancja 12lat) zobaczymy co bedzie dalej. W mojej pierwszej Megane która ma obecnie 10 lat brak jakichkolwiek śladów korozji.
~canaris30@tlen.pl
Hatchback 1.6 i 90KM 66kW
Moge polecić ale tylko jako auto nowe którym zamierzami pojeździć max 5 lat i zrobić do 150 tys. km. A Servis Renaut ? czym wiekszy i posiadający certyfikat ISO tym większe g.... Różnice tej samej części potrafią wynosić nawet 50% w 2 serwisach oddalonych od siebie o 80 km.
~leszek
Hatchback 1.6 i 16V 107KM 79kW
Silnik rewelacyjny, nie ma sobie równych w klasie. Ale może trochę im starszy tym głośniejszy.Żadnych problemów z cewkami i ze skrzynią biegów. 7.3l/100km na trasie 3600 km z paczką na dachu i przeciętną z komputera około 82 km/h /wyjazd do Włoch na narty/.Chyba muszę
~Marek
Hatchback 1.9 dT 95KM 70kW
Jeżeli ktoś lubi wyciągać to co dała fabryka to zdecydowanie polecam. Uwaga na kierowców w Octawiankach - chcą się ścigać ale na chęciach się kończy :))) No i ta sylwetka !!! W całej masie furmanek o kształtach z przed 10 lat człowiek czuje się zdecydowanie dobrze :)
~fp 48 tlen pl
Hatchback 1.4 e 75KM 55kW
ogólna ocena dobrze z wyjątkiem karoserii, która zaczeła korodować ( tj. tylne błotniki i pas tylny) w 6 roku eksploatacji. Ponieważ przeglądy wykonywałem nie w autoryzowanym serwisie reklamacja moja nie została uznana i obecnie samochód mój skorodowany promuje wyroby firmy Renault

Usterki Renault Megane I

Renault Megane I – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~Strus9@o2.pl
Hatchback 1.6 i 75KM 55kW
Ja i tak kocham to auto pomimo jego wat ale to dlatego że mam do niej sentyment bo to jest moje pierwsze auto i teraz mam problem z rozstaniem się z tym autem i kombinuje żeby mama zaczęłą nią jeżdzić bo mi po prostu szkoda. Czasami mam ochote poprostu się nią przejechać
Renault Megane I Hatchback