Lista ocen Renault Megane I Hatchback (552) - Całokształt

Na liście zabraknie 509 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~totowielki@o2.pl
Hatchback 1.4 e 75KM 55kW
polecam jako kompakt, wiem że to francus, ale jeśli wybierać w tej samej cenie starszego FOCUSA, ASTRE o 2 lata i "zajeżdzonego" często, to Megane jest właśnie OK!! 4poduszki, ABS, duża przestrzeń, ładny wygląd, tanie częsci
~Sejtan
Hatchback 1.4 e 75KM 55kW
Auto bardzo dobrze się prowadzi zawieszenia bardzo dobre jak na polskie drogi .Ładnie wygląda jakość materiałów ok! Przyszłym posiadaczą sugeruje kupna samochodu z silnikiem 1,6 tyle samo pali a większy komfort.
~ene
Hatchback 1.4 i 16V 95KM 70kW
Jezdziłem nim jako sam. służ. przez niecały rok. Wiec jedynie takimi spostrzeżeniami mogę się podzielić. Prywatnie był go nie kupił. Golf IV, którym pokonałem ponad 120tys km. w porównaniu do tego samochodu to zupełnie inne klasa.
~ms
Hatchback 1.4 e 75KM 55kW
Myślę że należałoby się zastanowić nad siknikani 16 V co z tego że pasek rozrządu teoretycznie wymienia się co ~100000 km jak wysiada pompa cieczy o to jest razem i koszt robocizny taki sam. Chyba że coś ulepszą.
~rom1@o2.pl
Hatchback 1.4 e 75KM 55kW
wnętrze na pierwszy rzut oka ładne ale rozmieszczenie pokręteł nawiewów,przycisków awaryjnych świateł ogrzewania tylnej szyby złe. we wnętrzu jest głośniej niż w nawet dwukrotnie starszych samochodach niemieckich(golf,astra,eskort)
~autoski
Hatchback 1.6 i 75KM 55kW
po roku użytkowania Renault Megane można stwierdzic, że autko jest poprawne pod względem ekonomiki jazdy, komfortu, i przede wszystkim za takie pieniądze nikt nie kupi samochodu z takim wyposażeniem jakie oferuje francuski producent.
~mkarbowski@op.pl
Hatchback 1.4 i 16V 95KM 70kW
doskonele wyposarzone AA CZ KLIM 4XPP ABS WK i wiele innych udogobnien szkoda pisac nie ma w tej cenie na rynku tak wypasionego auta . ale wiek konstrukcji robi swoje glosny malo wygodny z przodu ogulnie jednak ok
~jkwt@gazeta.pl
Hatchback 1.4 e 75KM 55kW
Ogólnie jestem zadowolny. Udany model. Brak poważnych usterek oraz śladów rdzy. Z tym, że gdybym miał wybierać jeszcze raz to zdecydowałbym się na silnik 1.6. Popracowałbym na skrzynią biegów, zawieszeniem oraz trzaskami w kabinie.
~ppasy@onet.pl
Hatchback 1.4 e 75KM 55kW
Ogólnie Meganka to sympatyczne autko dla małej rodziny, jest ekonomiczny, koszty eksploatacji i srewisowania zależne od inteligencji właściciela i zasobności portfela ( ASO lub ?). Polecam zakup uzywanego od pierwszego właściciela.
~znajoma33@wp.pl
Hatchback 1.9 D Eco 64KM 47kW
Bardzo dobre auto za rozsądne pieniądze. Jeśli jest serwisowane po za Renault, ale u zaufanego mechanika, to koszty też są do przeżycia. Po za standartowymi wymianami oleju, filtrów w zasadzie nic jeszcze przy nim nie było robione.
Renault Megane I Hatchback