Lista ocen Renault Megane I Kombi 1.4 i 16V 95KM 70kW 1999-2003 (20) - Ergonomia

Na liście zabraknie 24 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Rafał
Kombi 1.4 i 16V 95KM 70kW
Niby wszystko na swoim miejscu ale jak dla mnie panel sterowania nawiewem jest za nisko. Skoro dali świetne sterowanie radia z kierownicy, mogli kaseciaka umieścić niżej a sterowanie ogrzewania w miejscu radia. Najbardziej brakuje uchwytów na napoje!! Katastrofa. Nie ma gdzie wsadzić butelki 0,5l. Podstawki w schowku? No beż żartów. Za to duży minus. Irytujące rzeczy? trzeszczące fotele - chodzi o obudowę plastikową, która ocierając o obicie...
~Sroqraf
Kombi 1.4 i 16V 95KM 70kW
Raczej w porządku. Nie mogę przywyknąć do obłości kokpitu. Jak dla mnie za nisko umieszczony jest panel regulacji nawiewem, brakuje uchwytów na napoje, bo to coś w schowku..to jest jakiś żart. Przydałoby się miejsce gdzie można by wstawić butelkę albo kubek. poza tym..bardzo OK.
~Bartek
Kombi 1.4 i 16V 95KM 70kW
ładnie i dobrze zaprojektowane. jedyne do czego mam zastrzezenia to umieszczenie włącznika swiatek awaryjnych-czasem zdarza sie ze pasazer z przodu wlaczy niechcaco kolanem oraz regulacja reflektorów przednich - czasem trzeba szukać :)
~Sroqraf
Kombi 1.4 i 16V 95KM 70kW
BRAK UCHWYTÓW NA KUBKI. Największa wada wnętrza. Poza tym pokrętła nawiewów są zbyt nisko - lepiej byłoby umieścić tam radio z uwagi na jego sterowanie przy kierownicy i wyświetlacz pod dashboardem.
~Darek37
Kombi 1.4 i 16V 95KM 70kW
w sumie niema do czego sie przyczepić.,fotele jak przystało na France wygodne .Miłem w latach 90 tych kilkamaście francuzów Citroeny Peugoty i Renualty i zawsze podobały mi sie za wygodę .
~Darek37
Kombi 1.4 i 16V 95KM 70kW
Bardzo dobra wygodne fotele przejechane 700 km bez odpoczynku i brak jakiego kolwiek zmeczenia
~MIK
Kombi 1.4 i 16V 95KM 70kW
Nisko usytuowane pokrętła regulacji nawiewu itp. Ergonomia reszty wnętrza poprawna.
~wike
Kombi 1.4 i 16V 95KM 70kW
wygodne fotele, pełna regulacja, dużo miejsca choć z tyłu raczej dla dzieci niż 3 osób dorosłych
~the_stig
Kombi 1.4 i 16V 95KM 70kW
ogolnie to dobrze, moze poza kilkoma przyciskami w dole deski rozdzielczej
~Piotrek
Kombi 1.4 i 16V 95KM 70kW
Brak zastrzeżeń. Wszystko pod ręką, wygodnie i ładnie.
Renault Megane I Kombi