Lista ocen Renault Megane II Cabrio (12) - Łatwość utrzymania (pod względem kosztów)

Na liście zabraknie 21 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Henio
Cabrio 2.0 i 16V 135KM 99kW
w zależności. Im więcej czujników tym więcej problemów. Megane jest nimi naszpikowane więc jest autem podwyższonego ryzyka. Części eksploatacyjne w normalnych cenach. Ceny windują nietypowe części typu karta, czytnik, czujniki zbliżeniowe klamek, karta która lubi wysiadać (ok 350 z zakodowaniem), diagnostyka (canClip ok 100zł za wizytę i to nie wszędzie), diagnostyka na czymś innym jest po prostu nieopłacalna bo przekłamuje. Zdarzy się, że...
~jacol.jot@gazeta.pl
Cabrio 1.6 i 16V 110KM 81kW
zuzycie paliwa ok; serwis drogi i słaby, goście nie potrafią zidentyfikować usterek, trzeba się najeździć i długo tłumaczyć; gdy stukały mi łączniki stabilizatora, wycenili mi częśći + naprawę na 1200 zł; pojechałem do carmana, zrobili mi wszystko za 202 zł, czyli sześć razy taniej i auto było jak nowe!
~Artur
Cabrio 1.9 dCi 130KM 96kW
miasto 7-8 / trasa przy 100km/h na szóstym biegu to około 4,5 l szybciej to 6 - 6,5 jest gut :) Cena wymiany żarówki w przednim reflektorze (samemu się nie da - tylko w salonie - jedyne 78 zł). drożej pewnie też by mogło być... wymiana paska rozrządu to 1400 zł. pogięło ich.
~Gayzer
Cabrio 1.6 i 16V 110KM 81kW
Miałem wiele samochodów i powiem tak, spali tyle ile mu się wleje, popsuje się tyle ile zaliczysz kraterów w polskich drogach. Ale stosunkowo niski koszt części powoduje że dam ocenę dobrą.
~Angel
Cabrio 1.6 i 16V 110KM 81kW
Koszt części umiarkowany. Oczywiście nie mówimy o ASO bo to inna bajka. Ja kupiłem samochód wyposażony w LPG więc nie mam na co narzekać, na benzynie boli.
~P@P1€Ż
Cabrio 1.9 dCi 130KM 96kW
Nie jest tak tanio jakby się chciało w takim francuzie, ale napewno lepiej niż w jakichś niemieckich flagowcach.
~kotarba
Paliła przy dość mocnym butowaniu i na 17 calowych felgach 8.5 litra na 100km
~klm
Cabrio 1.6 i 16V 110KM 81kW
Krótko wprawdzie, ale jazda mieszana wynosi w granica 7,4 l, a po mieście 9,0 l.
~Radi
Cabrio 1.9 dCi 130KM 96kW
NO cóż koniki lubią pić ale umiarkowanie 6,5-7,5L trasa do 9,5L miasto (korki)
~Adam
Ze skrzynią automatyczną i gazem KME NEVO - którego polecam