Lista ocen Renault Megane II Kombi 1.6 i 16V 115KM 85kW 2003-2008 (41) - Widoczność

Na liście zabraknie 27 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Krzysztof G.
Kombi 1.6 i 16V 115KM 85kW
Dobrze we wszystkie strony - bardzo kanciasty model i szyby dość duże - następne model dużo gorzej - wiem, bo mam. Sterowanie szyb impulsowe. Mimo braku czujników autem łatwo się parkuje. Jeżeli chodzi o światła przód to takie sobie - bez fajerwerków. Używam żarówek h7 tych o zwiększonej jasności Philips jakiś tam - jest różnica ale trwałość niższa.
~malajo
Kombi 1.6 i 16V 115KM 85kW
Widoczność do przodu i na boki bez zastrzeżeń. Lusterka OK. Troszkę przeszkadza niska krawędź dachu z tyłu ograniczająca widoczność w lusterku środkowym. Mam projektorowe światła (soczewki), stosuje żarówki +30% Philips (starczają na około 30000km) - spisują się znakomicie.
~nepomucen
Kombi 1.6 i 16V 115KM 85kW
Widoczność do tyłu nie jest zła. Chowane zagłówki i dość duże lusterka zewnętrzne ułatwiają obserwację tego, co dzieje się z tyłu. Przednie słupki mogłyby być węższe, co ułatwiało by obserwację drogi w zakrętach.
~Auto dobre i w miarę niezawodne
Kombi 1.6 i 16V 115KM 85kW
Mam 180cm wzrostu i jak dojeżdżam pod światła jako pierwszy to mam problem z zobaczeniem świateł, lusterko wsteczne jest dosyć wysoko,a słupki A są trochę szerokie podobnie z słupkami D.
~Tomasz
Kombi 1.6 i 16V 115KM 85kW
do tyłu tragiczna, z przodu ok, ale dzięki wysokiej pozycji za kierownicą która jednak powoduje że czujemy się jakbyśmy siedzieli na stołku
~Darek
Kombi 1.6 i 16V 115KM 85kW
Bardzo dobra z przodu, trochę gorzej z tyłu. W tej wersji przydałyby się czujniki cofania. Lusterko z tzw. martwą strefą to chwyt reklamowy.
~Szybki
Kombi 1.6 i 16V 115KM 85kW
Dzięki pudełkowatemu nadwoziu widoczność we wszystkich kierunkach znakomita, lusterka wystarczającej wielkości.
~Jacek
Kombi 1.6 i 16V 115KM 85kW
Mam 190 cm - jest problem z obserwacją wysoko umieszczonej sygnalizacji świetlnej. Kombi słaba widoczność do tyłu
~jankesdz
Kombi 1.6 i 16V 115KM 85kW
Widoczność bardzo dobra, wycieraczi dochodzą do krawędzi szyby, duże okna w bagazniku
~Adam
Kombi 1.6 i 16V 115KM 85kW
Dla mnie bardzo dobra. Nie wiem, jak przy niższym wzroście, ale przecież fotel jest regulowany.
Renault Megane II Kombi