Lista ocen Renault Megane II (540) - Stosunek jakość/cena

Na liście zabraknie 726 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Deinek
Kombi 1.5 dCi 86KM 63kW
kupując w listopadzie 2006 dostałem autko z ciężko negocjowanym rabatem za 61.000 cena katalogowa 83.000 do tego dorzucono mi dodatkowy komplet opon na alufelgach (niestety jedna uszkodzona ale dała sie wyważyć). Ogólnie w tej cenie i uboższym wyposażeniu za octawie chcieli 78.000 a za gołego focusa 64.000.
~SPORTWAY
Sedan 1.6 i 16V 115KM 85kW
CENA ATRAKCYJNA, KUPA BAJERÓW, ALE ZASADA JEST PROSTA - IM WIĘCEJ BAJERÓW TYM GORZEJ - TO AUTO TO KOMPLETNY SYF I WTOPIONE PIENIĄDZE. ROK TEMU TEŻ NIE WIERZYŁEM W TE OPINIE I KUPIŁEM. TERAZ ŻAŁUJE WIĘC POMYŚLCIE CZY NIE WARTO DOŁOŻYĆ 2-3 TYS I KUPIC COROLLĘ LUB FOCUSA - NIE BĘDZIECIE MIELI PROBLEMÓW Z USTERKAMI I Z ODSPRZEDAŻĄ
~vf1bmoboh27525.... -d001691.
Hatchback 1.4 16V 98KM 72kW
awarie po 55 tyś.km.-skrzynia,łącznik stabilizatora przód prawy,1 cewka w/n,elektrowłącznlk rozrusznika,akumulator,2xmocowanie amortyzatorów przód,fabryczne wycieraczki w ciągu 1roku porysowały przednią szybę.zły nawiew powietrza-filtr kabinowy zamontowany chyba poza obiegiem.boli mnie serce po ilości wypitych kaw w serwisie-dosyć.
~Tomek
Kombi 2.0 i 16V 135KM 99kW
Z uwagi na nie najlepsza opinię o francuskich samochodach w świetnej cenie mamy auto kompletnie wyposażone. U mnie wersja z panoramicznym dachem, czujnikami parkowania, zmierzchu i deszczu, nawigacją, klimatyzacją automatyczna. Brakuje mi tylko gniazda 12 V w bagażniku ale może się czapiam...
~as202
Kombi 1.9 dCi 120KM 88kW
Ogólnie dość niedrogi samochód ale z niezłym wyposażeniem - urok Frrancuzów - żeby kupić samochód z grupy VW albo jakiegoś japońca z takim wyposażeniem trzeba by było sporo dopłacić. Plastiki na desce też nie najgorszej jakości i całkiem ładnie spasowane - mimo wieku w aucie nic nie skrzypi
~Gayzer
Cabrio 1.6 i 16V 110KM 81kW
Uważam za dobry, a nawet bardzo dobry, jest to jeden z najtańszych kabrioletów na naszym rynku wtórnym, ale wcale nie najgorszy, bo kiedyś miałem z podobnego rocznika mercedesa ten to dopiero się psuł nie wspominając już o wszech obecnej korozji. Renault po mimo licznych drobnych zadrapań nie rudzieje.
~Bob
Kombi 1.9 dCi 130KM 96kW
Bardzo dobre wyposazenie Privilege, posiadam: Xenony, dach panoramiczny, skorzane bezowe siedzenia, sensory parkowania, tempomat, wyjezdzana nawigacje i podgrzewane przednie fotele. Cena bardzo dobra, samochod jest czarny a w srodku bezowy, do tego otwierany dach panoramiczny, wyglad pierwsza klasa !
~Unkis
Kombi 1.5 dCi 105KM 77kW
Kupiłem 4 letnie auto za 25000 zł. mam go dwa lata. Przejechałem nim ponad 50 tyś km. Jak dotąd ani razu mnie nie zawiodło. Poza typowymi naprawami odpowiednimi do przebiegu samochodu nic poważnego się nie dzieje. Wszystkim gorąco polecam. Auto niedoceniane a warte naprawdę dużo więcej niż się o nim mówi.
~Jeremi
Kombi 1.5 dCi 86KM 63kW
Bardzo dobry. A jak patrzę na ceny używanych modeli z mojego rocznika to byc może sam się zdecyduję na zakup używanej meganki tylko ze znacznie mniejszym przebiegiem. Myślę, że zakup tego auta z przebiegiem do 160 - 170 tysięcy kilometrów gwarantuje jeszcze jazdę przez kilka lat bez problemu.
Dziennik kosztów dla Renault Megane II
5,8
8,7
9,8
~xtonyx
Hatchback 1.9 dCi 120KM 88kW
Bardzo dobrze! Ludzie boją się \"francuzów\" (nie kupuje się aut na \"f\") i bardzo dobrze - cena nie jest sztucznie podbijana - dobre auto można kupić za rozsądne pieniądze! W zasadzie może powinienem tu napisać ze auto jest beznadziejne (żeby nie podnosić popytu i co za tym idzie - ceny? :PPP)