Lista ocen Renault Megane III Grandtour (63) - Przestrzeń dla kierowcy i pasażerów

Na liście zabraknie 63 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~BigMac
Grandtour 1.4 16v TCe 130KM 96kW
Bardzo dobrze oceniam bagażnik i miejsce na tylnej kanapie. Może jedynie skoda wygrywa, ale reszta niech się schowa. Gdzie w nowym golfie jest ponad 600l ? W schowkach,kole zapasowym itd. A ta najpotrzebniejsza powierzchnia na walizki jest płytka, nie ma szans pionowo ich wsadzić. Seat dopiero tragedia. wszystkie SUV-y też niech się schowają. liczby to nie wszystko. Od półek do linii szyb w nowych autach jest 30cm !!!
~Zygi.
Grandtour 1.5 dCi 85KM 63kW
Mam 190cm wzrostu i jestem dobrze zbudowany, po odsunięciu przedniego fotela na max - mam miejsca wbród. Niczego więcej nie potrzeba. Owszem, z tyłu usiądzie za mną tylko osoba niewysoka (nogi), ale już gdy prowadzi moja żona - ja mogę bezproblemowo siedzieć z tyłu. Co ważne - nawet przy moim wzroście przestrzeń pomiędzy głową a podsufitką jest przyzwoicie duża!!!
~Dzejk
Grandtour 1.5 dCi 105KM 77kW
U kierowcy ok. Na miejscu pasażera obok, raz się przejechałem i schowek ogranicza miejsce na nogi, trzeba się ponad przeciętnie odsunąć od konsoli aby wciąż o niego nie zawadzać kolanami, w sumie to jeszcze się z czymś takim nie spotkałem. Całe szczęście miejsca z tyłu jest dużo dla pasażerów nawet po solidnym odsunięciu do tyłu foteli przednich.
~Michał
Grandtour 1.6 16v 110KM 81kW
Dużo miejsca z przodu, również całkiem sporo miejsca z tyłu. Ustawienie fotela w kliku płaszczyznach (mechaniczne). Natomiast jak na tę klasę samochodu to aż się prosi o regulację kierownicy. Nawet w starym Peugeocie było. Wkurzało mnie to, bo na co mi tyle ustawień fotela skoro nie mogę zmienić położenia kierownicy!
~Qba
Grandtour 1.6 16v 110KM 81kW
Dość wygodnie z przodu. Nie wiem jak z tyłu - nie znam opinii bo tylko sporadycznie jeżdzę w więcej niż 2 osoby. Natomiast przestrzeń w bagażniku i funkcje skłądania foteli zarówno z tyłu jaki z przodu to największa zaleta tego auta. Drewniane drzwi od piwnicy zmieściły się bez problemu :)
~MichalVTS
Grandtour 1.4 16v TCe 130KM 96kW
Jak na auto kompaktowe to miejsca jest bardzo dużo. Kierowca i pasażer z przodu mają wystarczająco miejsca. Z tyłu wygodnie siedzą dwie dorosłe osoby. Jeżeli chodzi o piąte miejsce, to można na nim podróżować na krótkich dystansach, ale dla pięciu osób dłuższa trasa będzie męczarnią.
~kplochy@wp.pl
Grandtour 1.6 16v 110KM 81kW
Jak dla naszej rodziny (2+2) naprawdę wystarcza, dzieciaki mają sporo miejsca z tyłu z przodu również, nie raz zdarzało się że samochodem w długą trasę jechało 5 osób -bez żadnych komplikacji. Bagażnik również wystarcza chociaż przyznam szczerze że mógłby być o 5-7 cm szerszy.
~Lennyx
Grandtour 1.9 dCi 130KM 96kW
Przy pasazęrów o przeciętnym wzroście wystarczająco duzo miejsca, przy wysokich pasażerów po odsunięciu fotelów do tyłu może być mało miejsca, ale w połowie ich zakresu jest ok, Kombi ma większy rozstaw osi nie hatchback i tutaj mamy więcej miejsca w środku.
~Marek
Grandtour 1.5 dCi 105KM 77kW
Nie ma tu, na co narzekać. Zarówno kierowca, jak i pasażerowie powinni być zadowoleni. W 4 osoby można jechać w naprawdę długą podróż, nie narażając się na ogólne zdrętwienie. Nad głową, oraz w nogach jest luz, nawet przy wysokich osobach.
Dziennik kosztów dla Renault Megane III Grandtour
9,2
9,6
~Seba
Grandtour 1.4 16v TCe 130KM 96kW
Dla kierowcy 190cm było bardzo wygodnie i bez problemu z ustawieniem fotela. Pasarzerowie na tylnej kanapie byli zadowolieni, miałem nawet pozytywny komentarz po przesiatce z Audi A6 - że w Megane jest wygodniej :)
Renault Megane III Grandtour