Lista ocen Renault Megane III Grandtour (75) - Łatwość utrzymania (pod względem kosztów)

Na liście zabraknie 51 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Grochol71
Grandtour 1.6 16v 110KM 81kW
miasto ok 9 litrów, na trasie można zejść do 6 litrów nie szalejąc. Tak jak zapewniano mnie podczas rozmów w salonie spalanie będzie spadało do przebiegu 5000 km. Nie kpili ze mnie, pomału spada.
~Michał
Grandtour 1.5 dCi 110KM 81kW
Zadbany egzemplarz nie jest kosztowny w utrzymaniu - części eksploatacyjne są tanie. Duża dostępność części z demontażu lub nowych oryginalnych w dobrych cenach.
~Paweł Wwa
Grandtour 1.4 16v TCe 130KM 96kW
jadąc zgodnie z przepisami na tempomacie ... czyli 90km/h zejdziemy do poziomu 6l 110 km/h 7-7.5l 140 km/h 10.5l 190km/h 19l po mieście ciężko zejść poniżej 9.5l
~Marcin
Grandtour 1.9 dCi FAP 130KM 96kW
Po 50 tys. przebiegu pali więcej. Coraz trudniej zejść na trasie poniżej 4,8. Może moja noga jest coraz bardziej ciężka:). Tanie paliwo też nie motywuje do oszczędnej jazdy:)
~Dzejk
Grandtour 1.5 dCi 105KM 77kW
W trasie biorąc pod uwagę częste na polskich drogach wyprzedzanie sznurów tirów itp schodzi nawet poniżej 5. W mieście 6, acz kolwiek nie mam zwyczaju dusić go od zakrętu do zakrętu.
~Megane ?
Grandtour 1.5 dCi 85KM 63kW
REWELACJA dlatego wybrałem 1.5 dci one \"nie palą jada na oparach\" MAX 5.0 litra miast zero delikatnej jazdy trasa 3,9 litra. Nic dodać nic ująć.
~errrrr
Grandtour 1.6 16v 110KM 81kW
Zawsze mogłoby być lepiej. Na trasie można zejść do 7.0 lub nawet niżej, jeśli jedziemy spokojnie. Powyżej 110 spalanie wzrasta. Miasto to 9,5.
~megan_nnn
Grandtour 1.5 dCi 105KM 77kW
Niskie spalanie przy spokojnej jeździe . W cyklu mieszanym bez miasto spokojnie + jazda pozamiejska z prędkościami powyżej 160k/h 7,6l na 100km
~Irek
Grandtour 1.5 dCi 105KM 77kW
Jak narazie za mały przebieg aby oceniać ekonomiczność tego pojazdu. Jak narazie bez zarzutu.Jeżdżę po Warszawie dlatego średnie spalanie jest nieco wyższe.
~Dingo0
Grandtour 2.0 16v 140KM 103kW
Jak naradzie klocki, olej, żarówki, czyli normalne zużycie auta. Ceny części śmieszne w przeciwieństwie do toyoty.
Renault Megane III Grandtour