Oceny Renault Megane III Grandtour 1.6 16v 110KM 81kW 2009-2011

Najnowsze oceny Renault Megane III Grandtour 1.6 16v 110KM 81kW 2009-2011

3,5
~Michał
Grandtour 1.6 16v 110KM 81kW
Bardzo ładny i wygodny samochód. I chyba tyle. Silnik 1.6 pb ma za mało mocy i słabo ciągnie. Trzeba go mocno przeciągać by wyprzedzić inny pojazd lub sprawnie ruszyć spod świateł. Nie przypadł mi do gustu. Spalanie to 8.5 litra benzyny przy dynamicznej jeździe w cyklu mieszanym (80% miasto, 20% droga szybkiego ruchu i za miastem). Skrzynia biegów niezbyt precyzyjna ale jeszcze bez tragedii. Trzeba się upewnić że bieg wszedł. Jeździłem...
~Dammit
Grandtour 1.6 16v 110KM 81kW
Trzeba uważać w serwisie. Panowie potrafią zapomnieć o oddaniu wymienionych części pomimo wyraźnej informacji że klient je sobie życzył. Te które są już mocno sfatygowane oddzadzą, ale te których nie trzeba było wymieniać a mimo to klient prosił o wymianę (np klocki hamulcowe zużyte w 55%) już do ciebie nie wrócą.. Równiez trzeba dobrze sprawdzać zawartość baku paliwa po wyjeździe z serwisu. A co ważniejsze pow ymianie klocków często zdarza...
~MoRo_
Grandtour 1.6 16v 110KM 81kW
Jazda to przyjemność, póki co jestem bardzo zadowolony. Szukałem samochodu rodzinnego i to auto świetnie spełnia tę rolę. Wygodne, sporo miejsca w środku, bagażnik bardzo pojemny. Przyznaję, że nie jest bardzo dynamiczny, ale nie tego oczekiwałem od samochodu, którego głównym zastosowaniem mają być podróże rodzinne.
~master22
Grandtour 1.6 16v 110KM 81kW
Auto używane już 3 lata (280 tysięcy przebiegu) więc poznałem je z każdej strony. Przez ten okres zero problemów. Jedyny wydatek to był montaż instalacji gazowej. Spory bagażnik. Idealny dla rodziny 2+1. Bagażnik używam jako garaż na rowerki, hulajnogi i inne zabawki, na które już nie mam miejsca w domu:)
~benek
Grandtour 1.6 16v 110KM 81kW
Witam Powiem tak nigdy nie miałem francuza obawiałem się tych wszystkich złych przepowiedni ;) ale po zakupie i kilku latach użytkowania co mogę powiedzieć to że warto polecam i nie żałuje kupna Renault Megane 3
2,5
~Moje 1 renault
Grandtour 1.6 16v 110KM 81kW
Mam to auto 2 Lat i zaczynam poważnie myśleć aby się go pozbyć męczą mnie ciągle usterki tego modelu do napisania tego posta skłonił mnie złamany bagnet (chcąc sprawdzić olej w silniku 10 cm bagnetu znikło bagnet złamany) bagnet z plastiku jak to całe auto.
Dziennik kosztów dla Renault Megane III Grandtour 1.6 16v 110KM 81kW
9,7
~co za 35 tyś zł
Grandtour 1.6 16v 110KM 81kW
tzw. import z francji ale nie nażekam nic nie nawaliło do tej pory. Autko dobre dla rodziny i nietylko. Spalanie takie jak u innych aut + - 0.5 litra. Z braku pieniędzy wybrałem benzyne teraz poczekałbym i wybrał disla 1.5 dci super oszczędny. Jest to moje czwarte auto i jestem bardzo z niego zadowolony co bym kupił za 35 tys zl audi z 2004r nie to nie dlamnie wole nowsze bo moje za 7 lat dzialać będzie a np. audi rozleci się ze starośći.
~Grochol71
Grandtour 1.6 16v 110KM 81kW
Jeśli tylko będzie mnie na to stać będe jeździł autem kupionym w salonie. Gwarancja 4 lata, to 4 lata spokoju. Mogę powiedzieć \"wiem co mam\". Nikt mi nie majstrował przy moim samochodziku, nie cofał licznika -a miałem takie autko. Jestem zadowolony z mojego Grandtura!
~kplochy@wp.pl
Grandtour 1.6 16v 110KM 81kW
Jestem bardzo zadowolony jak na razie, wcześniej jeździłem Audi A4 Avant (czyli kombi)1,9 tdi, i gdybym porównywał to w Audi podobało mi się super wyciszenie samochodu (przy 180km/h nie czuło się żadnych dźwięków z zewnątrz - tu niestety tak - ale na szczęście bardzo rzadko mi się zdarza tak jeździć) no i dużo komfortowsze zawieszenie - ale koszty wymian wielowachaczowego zawieszenia ... horror.
~Mateusz
Grandtour 1.6 16v 110KM 81kW
Bardzo przyjemny samochód. Nie jest to demon prędkości, ale dobrze sprawuje się w trasie, w mieście dość dynamiczny ze względu na krótkie przełożenia
Renault Megane III Grandtour